Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2009, 14:54   #27
Siyah
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 14 > mIRCTR.NET / #Help

mIRCTR.Net (: 1 defa, mIRCTR.Net diyin, 1000 ah işitin. Öyle bir sunucu. Gel gelelim bu sunucunun help departmanına. Rita/Jena help founder. mIRCTR sunucusunun, help departmanında uzun süre bulundum. equaL, Sys, hAmzA(eMo) vs. Ama bana göre en iyi yönetimi sağlayan, equaL'di. equaL ayrılınca, diğerleri geçti. Her gelen diğerini arattı. Son olarak Jena. RobinHo'nun ayrilmasindan sonra, halfop olarak eklenip, sopa kadar çıktım. Elimden geldiğince helperların bilgilerini tamamlamak, eksiklerini kapatmak için uğraştım. Bilgi neyse de, size burada nutuk atmayayım. Daha öncesinde helperlik ruhu lazım. Helperların çoğu hatta hepsi diyebilirim. Daha öncesinde helperlik deneyimi bulunmayan kişiler.
Helper dediniz mi, size vereceği cevap, yardım veren kişi. Başka birşey söyleyemez.

Bir help departmanında görev yapan birine şu soruyu sorunuz. "Helper nedir?" Vereceği cevaba göre analiz edersiniz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Tüm bunların yanı sıra, Rita/Jena'nın help sevgisini takdir ediyorum. Kesintisiz 8 ayını verdi. Founder oldu. Belkide haketti. Bilemicem. Ama bana kalırsa, daha köklü bir sunucuda helperlik yaparak, daha bi yetişmesi lazım. Henüz founderliği yapabilicek kapasiteye gelmediğini düşünüyorum.

mIRCTR.Net'e, pyro'ya, rita/jena'ya robinho ve kalpsizdj'e ve IF uyelerine saygılarımla.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet