Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Temmuz 2009, 13:20   #4
Lucifer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstenmeyen Ident & isimli kullanıcıları oto ignore etmek.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on 8:join:#Help:{ if $nick ison #Opers { halt } } | { /ignore -p $nick } } alias shitconf if $dialog(Shitlist) == $null dialog -m shitlist shitlist dialog shitlist { title "BadNick\İdent Koruma" size -1 -1 200 265 button "Tamam", 1, 110 200 70 20,ok list 2, 10 20 180 135, sort box "Kotu Nickler", 3, 5 5 190 145 edit "*", 4, 10 165 180 20, autohs box "Eklenecek Nick'i Girin", 5, 5 150 190 45 button "Ekle", 6, 20 200 70 20 box "Not:", 7, 5 225 190 35 text "Nick Silmek İcin Nick'e Cift Tiklayin", 8, 25 240 180 45 } alias shitsetup if $dialog(shitlist) == $null dialog -m shitlist shitlist on *:dialog:shitlist:dclick:2:{ .ruser 8 $did(2).seltext | did -d shitlist 2 $did(2).sel } on *:dialog:shitlist:sclick:6:{ if ($did(4) != $null) { did -a shitlist 2 $did(4) | .auser 8 $did(4) | did -fr shitlist 4 } } on *:dialog:shitlist:init:*:{ if ($ulist(*,8,0) != $null) { set %cnt.shit 0 while (%cnt.shit < $ulist(*,8,0)) { inc %cnt.shit 1 did -a shitlist 2 $ulist(*,8,%cnt.shit) } unset %cnt.shit }

Popus'de kanal kısmınada şunu eklersen, BadNick\İdent Koruma:/shitsetup
diye Addonu açabilirsin..

Merhabalar, sorununuz baya bir karışık geldi bana ben size şöyle bir şey öneriyorum,

Daha önceden Forum içerisindede paylaşılmış olan BadNick ident koruma Code'sini paylaşmak istiyorum.. Bu code ile istediğinizi yapabilirsiniz.

Mesela , ident'leri *445* olarak girenleri otomatik olarak ignore ediyor, ama sadece -p komutuyla yani, Özelinize yazdığını göremez, fakat kanal içerisinde yazdıklarını görebilmen için..

Örnek;

Ben Code'ye şu şekilde *445* diye ekledim, identi veya nick'inde 445 olanları otomatik olarak mIRC ignore edecektir (tabikide belirlediğim kanallara girince)

[13:12] * Giriş: nickyazinizz (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)

Kanal girişinde otomatik olarak mIRC * nickyazinizz!*@* İçin Reddetme (Ignore) güncellendi. Yani ignore listesine ekledi diye mesajını status'e, gönderdi.

Umarim işine yarar, hoşça paylaşımlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat