Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2009, 08:54   #12
Siber55
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mirc !temizle kodu ekleme

Sanquin Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Simdi Guzel Kardesim, Aop Sop Forunder olmaniza Anlam veremedim Demissiniz Simdi Ben bu Mirc i Bitiricem, Kanalda Herhangi bir Yetkisi olmayan User !temizle Diycek Kafasina Gore Kurcuklar Sahsi Scriptimi Yapmis olasaydim Benden baskasi Kullanmamis oLsaydi Hakliydin Konunda aop Sop Founder olmayada gerek yoktu + Benim istedigim sadece @ & ~ Lar Kullana Bilsin !temizle komutu ile Kisayol f Tuslari Istemiyorum Sadece Kanal Gorevlileri !temizle yazdiginda Temizlesin hepsi BU
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ben verilen kodlara göre böyle birşeyin olmayacağını söyledim. İlk verilen kod ile zaten kanal operatörleri kanal temizletebiliyor. Kendiniz de temizletme yapabilmeniz için verdiğim kodu aliases kısmına eklerseniz çalışır. Yeni bir kod yazmadım.Aliases kısmına eklediğiniz kodları sadece siz kullanabildiğiniz için aop sop gerek duyulmadığını söylemek istedim. Eğer ki F tuşlarına yansıtarak yapmak istemiyorsan benim söylediklerim zaten dışarıda kalıyor.

Konu Siber55 tarafından (11 Ağustos 2009 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat