Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ağustos 2009, 03:57   #12
(!)KiLL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <16> mIRCTR.org [2009]

Epey uzun bir süre aradan sonra hepinize selamlar mircseverler. Evela her ne kadar kendisiylen bazı sorunlar yaşasamda z-net(coşkun genç) in forumunda bu başlıgın açılmasına epey şaşırmış durumdayım. Gerçi halen ondamı forum bilemiyorum ama bu sunucunun hala gündeme getirilmesinin tamamen hata oldugunu düşünüyorum. Ne oldugu belli bunların hepsi geçmişte açıklandı. Sayısız kişi tarafından sayısız başlık açıldı. Bende açtım. Benide tanıyanlarınız vardır. Çogunuzun rumuzu tanıdık. Ne oldugumu kim oldugumu bilirsiniz. Her neyse bunların durumu her zamanki gibi işte kendi kafalarına göre at koştururlar. Bunları muhattap almamak gerekir. Bu botnetmiş tehtidle link ekletmekmiş falan boş iş. IRC denen şey artık çoluk çocuk kaynıyor. Adama gibi yer açan insanı ne tehtid edebilirsin ne saldırı yapabilirsin. İşten anlayan adam gibi birini oturttunmu makınanın basına ıstersen bır mılyon botla saldır bunların hepsını cozdum. Ozel olarakta bır avukat tutacaksın tamamdır. Bunlar gıbı ınsanlarla muhattap olmayacaksın. Sen 20 mılyona ırc acarsan ona bunada abi ayagı yaparsan adam gelıp sana linkinide ekletır baska seylerde yapar. mIRCTR nin güzel dönemi goblin zamanındaydı. nitX döneminde bilinçsiz user kadar bilinçli user sayısındada buyuk azalma oldu. Help departmanlarına bakan kısıye bak yada admınlere bak sonra bu ksıılerı dıger sunucularla kıyasla. Cok berbat edılmış durumda. Şimdi alemin babası diye geçinen sunucular ve sahipleri zamanında bunlara ab kanka çekiyordu aman birşey olmasın diye o kişiler ki kendilerini çok iyi bilirler zaten. Şimdi kral zannedıyorlar kendilerini nitx in nickinmi falanda yasakladılar kendı sunucularında. IRC bunlar gibi bir suru işten anlamayan bilinçsiz ne yasall yonunu ne iç yonunu bılen herseyden bı haber kişilerin elinde. L4roxyl Serdar406 gibi bu işten anlayan adam gibi adam olanalrın elinde değil. Mynet işte bana göre en iyi sunucudur. Gerçi uzun zamandır takip etmiyorum en son bir bot yonetıyordu sunucuyu. En iyisi budur işte. Çar çakalla muhattap olmuyor adamlar. Başınada leadermiydi defaultmuydu her kimse işi bilen birilerini koymuşlar adamlar takır takır işlerini yurutyorlar. Onun bunun lafınada bakmıyorlar. En iyisini yapıyorlar. mirctr.org sahipleri gibi insanlara yüz verip onları gündeme taşıdıkça kendilerini daha cok bisey sanarlar. Karşılarına hiç saglam avukatlı sert bir kaya çıkmamış. Zaten o tarz insanlara yaklaşamıyorlar. Bunların polemik edip kale alacak birşeyleri bile yok. İşte durumları belli sürünüyorlar öylede devam edecekler. gece 2 de 800 çeken sunucu simdi 200 çekiyor. Bunların aleminde dogru soyleyen 9 köyden kovulur yalakalık eden başa geçer. Bütün türk irc aleminde böyledir. Gidin ispanyol ircini ingiliz ircini görün. Tanıyın. Türk ircinin düştüğü durumu görün. Sitelerde geziyorum tak çıplak resim çıkıyor o sunucunun diger yerden ayça msn yi açtı çıkıyor inceleyince altından başka sunucu çıkıyor 100 kontor kazandına tıklayınca abonelik sayfası cıkıyor 100 kontor vaadiyle kandırılıp 50 kontor kaybedip istemedıgın bırseye abone oluyorsun. Bunları yapan herkeste tanıdık hepinizin bildik kisileridir. Adamlar teker kurmuş yürütüyorlar burda polemik olmuş o öyle demiş bu boyle demiş umurlarında değil. Bunlarla gerçek yargıçların önünde konuşacaksın. Adam gibi konuşacaksın. 2 yıl tıkacaksın içeri bak bakim bidaha ayça msn yi açıyormu..

Yıllar sonra tekrar bu forumda bir yazı yazıyorum her zaman dogruyu söylemişimdir soylerimde. Yıllardan sonra tekrar forumda kendimi hortlatmak niyetinde degilim. Polemik konusu yaptıgınız sunucuya baktımda bir mesaj atmak istedim. Hadi saglıcakla..

KiLL

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet