Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2009, 15:12   #18
flaxchat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat ile irc üzerinden video chat keyfi !

BaharGulu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
söylemek istediğim bir konu var güzel olmuş ama bizim webmasterler gibi yüksek bilgisayara sahip olan örneğin benim bilgisayarımda çok acayip kasıyor yüksek özellikler olmasına rağmen userlerin özellikleri daha az olacağından eminim bu yüzden bir çok user Flaxchat'ten bağlanayamcak çok kasıyor sayfaları çünkü bunu bilginiz olsun ve hafifletmeniz için söylüyorum yanlış anlaşılmasın eğer kasmasa süper olurdu

Saygılarımla..

Video modülünde zorlanma (kasma) hatası aslında java sürümü ile alakalı ve unutmayalımki hala beta, üzerinde çalışmaktayız.

UsL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
O kadarda değil.. Fazlası komik oluyor taraf tutmanın.

kesinlikle katılıyorum, Flaxchatle yan yana koyup bakınca , esChatin yapacak kapasitesinin 5 kat fazla olduğunu göremiyormusunuzda "arkadaşınıza" prim yaptırmak için başkalarına çamur atıyorsunuz anlamış değilim

esChatin yapacak kapasitesinin 5 kat fazla olduğunu derken ? Ayrıca "arkadaşınız" demişsiniz bahsi geçen kişiyi tanımayız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet