Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Aralık 2005, 16:19   #28
Kurtuba
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
:)

Dostlar bir başlık açtım aldı yürüdü.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Benim demek istediğim mesele elimizden gelebileni yapıyor muyuz?. Mesela bir işletim sistemi yazma sözü geçti. İnanın bu durum devletlerin birer politikasıdır. Microsoft'un davalarla uğraştığına bakmayın. USA Microsoft'tan çok memnun. Fransızlar Mandrake Linux'e destek vermiyor mu? İşletim sistemi meselesi bizi aşan bir meseledir. Benim demek istediğim Türk devleti 100 tane adam alsa kafası çalışan ve hayatının sonuna kadar ihtiyaç garantisi verse acaba bir ürün çıkar mı? Sanırım iyi kontrol edilmezse bir ürün çıkmaz. Şu an itibariyle Türk mIRC dünyasında da görüldüğü üzere çalma çırpma ve saldırma ürün ortaya koymanın önüne geçmiş. Herkes "ben" diyor. Benim bilgisayar başında zaman geçiren arkadaşlara tavsiyem vakitlerini boşa heba etmek yerine bir programlama dili veya sunucu programlama (asp,php,jsp) ile uğraşmalarıdır. Ya da mysql gibi veritabanı yönetimlerinden birinde iyi olmaya çalışmalarıdır. Yoksa pc'de problem çıktı script silindi 1 haftaya yenisi yazarım (esasında toparlarım ya da çalarım) merak etmeyin demek bizleri bir sonuca ulaştırmayacaktır. Hadi göreyim sizi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet