Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Eylül 2009, 13:45   #32
DevriMm
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: çArşı script v.Forza

tRaKyaLizm Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

daha tam olarak hazır Değildir coderlikte acemiyimdir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

çok fazla özellik yok sebebi ise bir coder olmayışım codeler MadmaX(Mdx) Karantina Difuzyon nicklere aittir hangi codeler kime ait olduğunu ayrıntılı yazamadım ama codeler kendini belli ediyor zaten

Kodladığın scriptin kaynağını düzgün şekilde belirtmişsin, bu iyi niyet göstergesi olarak görülecek bir davranıştır.

Kendini geliştirmek istediğinin ve paylaşıma açık olduğunun göstergesidir yaptığın bu çalışma Yok efendim neden ordan aldın, neden çaldın vs. vs.. tırı vırı ..

O kodlar kullanılmak için var
MdX hocam çeyizine götürmeyecek kodları

bir kullanıcı olarak düşüncelerim bunlar.

Code sahipleri bi laf etmeden başkasının adına ahkam kesmek kraldan çok kralcı olmaktır

Varsa hatalı bi davranış, art niyet vs.. kod sahipleri gerekli işlemleri yaparlar

Başarılar arkadaşım

Not: Script downloadını ircforumlari.net e koyman gerekirdi diye düşünüyorum. Hatalı ya da eksik olarak gördüğüm tek davranış budur

Ha başka sitede downloadı diyosan üyelik gerektirmeden açık download yapılabilinecek exe, rar, zip türünde kurman gerekli "bence"

İnsanlara köstek olmak değil, yararlı bişeyler kazandırmak gerekli diye düşünüyorum

Mirc downloadını ilk sayfaya koymak için yardımcı olabilirim
İlk Mesajına düzenlemek için
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yazan butona bastığında mesajını yeniden düzenleyebilirsin

ataça benzeyen butona basarak da eklenti ekleyebilirsin

iYi Çalışmalar ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat