Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Aralık 2005, 14:10   #18
abacus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

Alience'nin gorusune kesinlikle katilmiyorum bu problemi yanitlayacak kisi yokmu forumda garip , bilgisayar donanimlar ve isletim sistemleri uzmani olarak olaya hem network persfektifi , hemde ircd penceresinden bakarsam sunu soyleyebilirim bu konuyla ilgili lan yada wan farketmez , bir client ornek veriyorum 81.215.165.234 ip'si bu olsun bu kullanici banladiginda modemini resetlediginde 1-Bulundugu semtteki port dagilimina gore bu sondaki 2 rakam degisir bu tur bir clienti engellemenin daha dogrusu caydirmanin yolu /os akill add
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
* seklinde bir parametre verilebilir bu nedemek oluyor mantikli dusunuldugunde sonraki 2 parametreyi yildizla kapatmam 99 tane araligi engelledigim anlamina gelir bu problemi yasayan arkadaslarin sunucusuna o an icin 1500 2000 kisi girmiyorsa kesinlikle yanlis bir banlama olmaz buyuk sunucular icin belki 99 kisinin kaybi o an ilcenin semtin baglanamamasi diye bir nitelendirilme olsada kucuk sunucular bu sekilde karsi tarafi caydirabilir.

Not
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
azi illerdeki dynamic ip atamasi o ilin akisina gore degisir verdigim ornek kaide olmamakla beraber istisnalar kaideyi bozmaz , mesele caydirmaksa caydirilir omur billah kapali kalacak degil kapattigimiz aralik.
iyi calismalar.

Konu abacus tarafından (22 Aralık 2005 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet