Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Ekim 2009, 10:35   #13
StanteaR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCop X Script

Merhaba Arkadaslar IRCop Scriptim Bitti Script Forumdan Aldıgım Kodla Ve Serdar406dan aldıgım yardım sayesınde Bu Son Halını Almıstır Serdar406 ya Tşk Edıyorum Ve İrcforumlari.net Ailesine Teşekkurler..

Tamamıyle Cr Sunucular Üzerine Ayarlanmıs Bır Scripttir.

Şimdi Sizlere Scriptin İnce Ayarları Hakkında Bilgi Verecegim.

1:Scriptin Kanalı Oto Temizleme Kısmı Vardır Reklam Ve Küfür Gıbı Kısımlarda Kanalı Otomatık Temizler.
Eger Bu Korumanın Calısmasını Istemıyorsanız IRCop X Korumasında IRCop Temizle yi İşaretini Kaldırınız.
Ve Kaldırınca Statuste Temizle Dıye Hata Verır Onu Önemsemeyın Koruma Kanalı Temızlemek Istedıgı Icın Devreye
Gırmeye Calısıyor. Ve Ayrıyetten Oto Temizlerken Güzel Sözler İle Kanal Temizliyor Güzel Sözler Sozler.text Kısmındadır
2:Otomatık Whois Cekınce Mesaj Yollama Sistemi Vardır Ve İstediginiz Sözleri Sözler.txt Sayfasına Yazabılırsınız Ben
Bir İki tane Örnek Olarak Yazdım Gerisi Size KAlmıs.
3:Scriptin Korumaları Hasas Oldugu Icın Host ve Nick Koruma Kısmı Yaptım Şimdi Veriables Kısmında
%muafnick
%muafkanal
Kısımları Var Bunlara Korumanın Çalısmıyacagı Nıck Ve Kanal Belirtiyorsunuz Örnek Verim

%muafnick Fantasy Trivia yarisma YarismaBotu radyobot kelimeturetmece multioyun sorubotu
%muafkanal #sohbet #turkiye #StanteaR
Gibi

Ve Host Koruma İse Scriptin Icınde Host1.txt Host2.text Diye 2 Tane Text Sayfası ActımBu Textlerın
Icıne Sunucunuzun Hostlarını Yazıcaksınız Mesala Şu Şekil
1.text sayfasına Host1.text sayfasının ıcıne
İrc.Stantear.Com Yani Sunucu Adı Yada İrc.Sohbet.Com gibi.
2.Text Sayfasına İstediginizi Yazın Hostunuz Nasılsa
İster ircop.sohbet.com ister Sohbet.com Ben O Text Sayfalarınada Örnek Olarak Yazıcagım

Bunlar Önemli Kısımlar.

Script Ban Atarken Akill Atıyor Ve Sadece İp Adresine Ban Atıyor Cr Sunucularında Genelde Sıkıntı Oluyor
Bazı Scriptler Genelde İdentle Bırlıkte İp adresine Ban Atıyor Bu Yuzden Webmasterler Şikayetci Oluyor.

Lİnkler Düzeltildi Scriptteki Hatalar Giderildi Yazı Tıpı Sade Oldu Ve Kurulumu Exe Yapıldı..
İndirmek İçin Adresler
1
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
2
3

SenSizBen Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu StanteaR tarafından (21 Ekim 2009 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet