Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ekim 2009, 23:09   #19
OxiGeN
~ Sohbet.Net ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Raiden Kimdir ? Açıklık Getirelim.

VeySeL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Çokmu merak ediyorsun buyur o halde
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Administrative Contact:

Tuncay Erguden

Tuncay Erguden

([Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...])

Raiden'in burdaki nicki DeLiop

/whois DeLiop

Sunucuya bir kaç kez girdim ve tahminlerimdede yanılmadığımı böylece anlamış oldum, Tuncay Ergüden benimle birlikte ekolay.net te Ben AngeLus olarak oda Odyseuss olarak yönetimde benimle olan birisiydi. Eğerki bu gösterilende doğruysa doğrudur. Çünkü Numberone nin onuda mynette Ryu n sayesinde tutacağını biliyordum ve ayrıca sunada açıklık getireyim oradaki kişilerden biriside Ryu'dur taktikler hiç bir zaman değişmez. Yapma Number ya
benide kendine benzetmeye çalıştın ama ben kendi nickime dönmek istediğim için beni satışa getirdin. Şimdide mynette aynı oyunu oynamaya devam ediyorsun
O yönetimde kimlerin olduğunuda az çok biliyorum.

Bazı kişiler halen benim hiç bir şeyden haberimin olmadığını düşünsede ve bilgimin olmadığını düşünsede bunu anlamayanlara bir kez daha söylüyorum. Beni çok hafife alıyorsunuz. Ama almamanızı tavsiye ederim... Daha çok kimliği çıkan olucaktır. Bundan şüpheniz olmasın. Başkalarının kimliğini kullanarak ben bir yere gelmedim. Ekolay.Net'te hiç bir zaman başka nickte bile kendi nickimden bilgi veripde Ekolay.Net sunucusunu doğru düzgün bir yere getirmiştimki. Numberone kendisinin küçük düşeceğini düşünerek neleri yaptığını göstermiş oldu ve aynı şeyleride halen yapmaya devam ediyoruz.. Buda herkese bir örnek olmuş olur

Açıklık getirdiğin içinde teşekkürler. Raiden.

Konu OxiGeN tarafından (23 Ekim 2009 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat