Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2009, 05:41   #17
Sky-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Girişte Kod & Versiyon Uygulaması (3.2.8.1)

tahsin Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sky-Dancer Size 2 Ayrı Yerden Ulaşdım Bana Yardım edermisiniz

portsifresi.c nin kurulumu her yerde var..
yine de yapamazsanız, veya bu kadar zaman geçmiş, hala olmadı ise, bu günlerde yardım edebilirim. pm ye msn adresinizi bırakırsanız yardım edebilirim.. Bayadır sorunlar sorunlar sorunlar...

Nurullahoruc Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ßunda da artık giris kodlarını kırmazlar dimi unreal stoplamalar varya onu artık yapamazlar dimi ..

ah şu stoplanan ircd lerden birini de;
cp -R Unreal3.2 Unreal3.2_SonHali
ile biri son kapanan halde bana gösterebilse çözecem de..
o yedeği hiç kimseden göremedim

sunucusu hata verdiği anda
cp -R Unreal3.2 Unreal3.2_SonHali
veya
tar -cf SonHali.tar Unreal3.2
gibi bu 2 komuttan biri ile yedek alan biri olsa hallederdim şimdiye kadar..
ama genelde hata verdiği anda, bu klasörleri siliyorlar veya üzerinde değişiklik yapılıyor :S Zaten 3.2.8.1 de conf sistemi için baya bir uğraştım.. Çok iyi bir özellik oldu..
aslında, kod değiştirmeden kapanıp açılması sistemi incelemem için en azından bana bir olanak tanıyabilir hata durumunda.

TechnicaL Nickli Üyeden Alıntı
Ustat ne zamandır diyeceğim unutuyorum.. Bu girişi server üzerinden kapatıp açmak için bir komut olamazmı ? Mesala /giriskapat /girisac gibi en azından güvenlik botlarımızın connect flood kısmına ekleriz botlar kendileri kapatır ve açarlar.

önceden bu şekilde basit bir modül yazmıştım.. Arşive bi bakıp bilgi veririm.. Ama yanlış hatırlamıyorsam 2005 de yazdığım bir modül idi, üzerinde biraz uğraşmam gerekir..

iyi Çalışmalar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet