Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Aralık 2009, 09:04   #10
toXic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Online Seviyesi Ve Buna Göre /NS SET HOST

Sky-Dancer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
toXic sanki ben bu projeyi başka bir yerlerden hatırlıyorum ama neyse
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Güzel gibi olmuş. Eline sağlık.. Fakat şu kısımda editlenebilirlik açısından şöyle yapman daha iyi olurdu;
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
static int SEVIYEX = 1; static int SEVIYEXX = 4320000; static int SEVIYEXXX = 8640000; static int SEVIYEXXXX = 17280000; /* Seviyex 1 saniye , SeviyeXX 50 Gün , SeviyeXXX 100 G, SEVİYEXXXX 200 Gün */

->
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
static int SEVIYEX = 1; static int SEVIYEXX = 60*60*24*50; static int SEVIYEXXXX = 60*60*24*100; static int SEVIYEXXXX = 60*60*24*200;

- if (SEVIYEX && ..) demene gerek yok.. Zaten SEVIYEX var olan bir tamsayı orada :P

- bence tr.l kullanmak yerine send_cmd ile NOTICE gönderimi yapman daha iyi olurdu

eline sağlık..

iyi Çalışmalar..

Dil dosyası Kullanmadım direk send_cmd ile gönderdim

Ayrica anopede böyle bir sistemin ( nick kayit tarihine göre ) Oldugunu söylemiştim :P

Ayrica dediğim gibi Online süresi belirtilenin altinda olursa ns set host komutunu kullanamıyor;

Alıntı:
nickserv -- set host aaa
© NickServ Bu komutu kullanma izniniz yok.
© NickServ Toplam Online Süresiniz: 200 Gun 0 Saat 0 Dakika ve 0 Saniye Olmalidir.

Konu toXic tarafından (23 Aralık 2009 Saat 09:53 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet