Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2009, 12:51   #3
Mitolojik
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Vista Uyumsuzlugu

FenomeNs Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu Vista uyumsuzlugu neden kaynaklanıyor scriptlerde. Ben biraz kodlarla uğraştım ama düzeltemedim Toolbar'ı.
DLL ile ilgili bir sorunmu?
Toolbarın yarısı acılıyor yarısı kapalı.

Tabi DLL ile editlenmiş toolbardan bahsediyorum orjinal değil.

Hocam vista uyumsuzlugunun nedenini tam olarak bilemiyorum.ama su gercek ki sorun sadece DLL'ler ile sinirli degil.remotelerde sorun olmuyor ama add on'larin nerede ise tamaminda sorun cikiyor.XP'de calisan bir add on vista da calismiyor.bir cok kez denedim sorun hep ayni.bende bu konudan muzdaribim.egerki arastirilir ve sebebi bulunursa code'lere eklenecek bir eklenti ile sorun halledilir diye dusunuyorum..

----------

CipriX Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
mIRC'in versiyonuna dikkat etmelisin 6.35 öneririm [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buradan indirmelisin

Ciprix hocam belki DLL konusunda oneriniz dogrudur bilemem,ama ben her versionu denedim ama add on'lardaki calismama nedenini bulamadim.ayni add on xp'de gayet hos calisiyor..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet