Konu: Cakışma..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ocak 2006, 00:25   #1
hidir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cakışma..

merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin kurban bayramı mubarek olsun.. sorunum şu ben bir koruma botu yapmaya calısıyorum.. Alience'nin shitlist'i ile !kb !k !ban kodunu Ekledim kodlarin ikiside calisiyor. mirc'in Users: bölümünde kanalda !kb !k !ban yetkisini kullanmak icin ekledigim nickler var Auth:Nick1 Auth:nick2 gibi.. yalnız Auth:nick olarak eklediğim nick kanala girer girmez bot tarafından atılıyor acaba nedendir bilen varmı varsa bana yardımcı olurmusunuz.. ayrıca ben bide baslık actım !unban nick seklinde bir kişinin bota banını nasıl actırabiliriz ve !bantemizle diyince bütün kanaldaki banları nasıl actırabiliriz. bu iki koduda yazarsanız sevinirim..

on $AUTH:text:/^!mode|^!kb|^!b|^!k/Si:#: {
if !$regex($1-,(^!voice .)|(^!mode .* .)|(^!kb|^!b|^!k .)) { .notice $nick Komutların Kullanımı: !voice nick [nick2 nick3], !mode +ohik parametre, !kb nick sebep, !b ip/nick, !k nick [sebep] | halt }
else {
if !$regex($1-,^!mode) {
if $2 !ison $chan { .notice $nick $2 $chan kanalında değil! | halt }
else { $replace($1,!kb,/ban -k,!k,/kick,!b,/ban) $chan $2- $iif($regex($1,^!kb|^!b),) }
}
else { $replace($1,!mode,/mode) $chan $2- }
}
}

Eğer Bunun bir çaresi yoksa bana !kb !k !ban !voice !op !deop !halfop gibi komutlarla calistirabilicegim bi komut bilgiside verirseniz bota ekliyebilicegim sevinirim iyi calismalar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet