Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2006, 23:51   #1
CIA
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Azeri server :)

Bugün rastgele bi azeri server buldum Azerbaybaycan'daki tek chat serveriymis hoslandigim bi kac nick'le log'u sizle paylasiyim dedim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

->> Nick: SADE_OGLAN_ADIM_ORXAN <<-
->> Nick: awaydaki_oglan <<-
->> Nick: Alkagolik <<- [Anlami Alkolik sanirim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
]
->> Nick: Kohne_Azerbaycanli <<-
->> Nick: Sual_cavabda_reqib_axtariram <<- [Valla ben düsündüm düsündüm ne anlatmak istedigini anlamadim sanirim Suan cevabda reqib aktariomus sanirirm
]

Bunlarda Loglar ;
«Kohne_Azerbaycanli» salam gagash bele pis cixmasin eger imkan varsa #parlaq kanalina gelin??
«asawwazez4rzaera42s» gelmem
«Kohne_Azerbaycanli» okii

----------
«asawwazez4rzaera42s» naber ?
«awaydaki_oglan» saol kim siniz?
«asawwazez4rzaera42s» nerden tanican ki ?
«awaydaki_oglan» yani kiz misin erkek misin?
«awaydaki_oglan»

«asawwazez4rzaera42s» sen türkmüsün?

«awaydaki_oglan» azeriyim
«asawwazez4rzaera42s» nick güzelmiş :P
«awaydaki_oglan» sagolasin
«awaydaki_oglan» ama sorumu cevaplamadin
«awaydaki_oglan»

«awaydaki_oglan» kiz misin erkek misin?
«asawwazez4rzaera42s» oğlanım
«awaydaki_oglan» ok
[Ben makarasina Top'um demek istedim ama o erkek anladi sanirim
]

Tabi burdaki amac kesinlikle onlarla dalga gecmek deil yanlis anlasilmasin sadece degişilkik olsun diye atiorum onLarin şivesi de kendilerine göre düzgün bizim ki komik geliodur

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet