Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2006, 01:09   #1
GaLaMeR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Oto identify Nick Tanitma..

Merhaba

Bana Oto nick Tanitma Adonu gerekiyor burada bizimle paylaşırsanız cok sevinirim... + nereye ekleyeceğimide anlatırsaniz sevinirim yanlız istedigim su ya servere girdigimizde bi pencere acılsın nicki istesin yada f11 e basınca bi pencere ciksin nick sifremizi girelim cok iyi olur bise son bi ricam daha var
Mesela kişi servere girer ya selam yazar onu bi kanala SeLam yazdıgında buludungu butun kanallara
/ame gibi yazmıs nasil yaparız hem SeLam icin hemde Bye yazdıgında ame den bu mesajları yayımlamam icin komut lazim örnek vereyim
kendi yazdıgı :SeLam Arkadaslar
ßye ArkadasLar Ben gider
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kanallara yazilacak metin /ame 0,5 « SeLam ArkadasLar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
» 0,4 xxxxxxx Script ! » 
/ame 0,5 « ßye ArkadasLar Ben gider
» 0,4 xxxxxxx Script ! » 
bunun gibi bise iste yani mantık bu eger bunlari yazarsaniz cok ama cok sevinirim ayrica oto identify olayını forumda bulursunuz yazmayın lütfen aradım 1 2 tane vardi verdikleri zip linkleri ölmüş
cok tskler... lütfen nereye yazacagıma anlatın

Konu GaLaMeR tarafından (28 Ocak 2006 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet