IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  kral sohbet
2Beğeni(ler)
  • 2 Post By ibRet

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27 Ocak 2014, 20:24   #1
Çevrimdışı
Chanserv Akick Komutları


sohbet


Help ile uğraşıp istifade etmek isteyenler için eskilerden...

Konu: [Chanserv Akick Komutları]
Yazar: ibRet

Chanserv Akick: Kullanıcının kanala girişinin engelenmesine, giriş yasağının kaldırılmasına, yasaklı kullanıcıların görüntülenmesine ve sayısının öğrenilmesine imkan tanır.

=> Chanserv Akick hakkında bilgi almak için: /Chanserv Help Akick

[Akick Add]: Nick!identd@host şeklinde tanımlanan kullanıcının, kanala girişini engellemek için kullanılır.
Kullanım: /Chanserv Akick #Kanal Add Nick!Identd@Host Sebep
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mIRCTurk!mIRCTurk@* => mIRCTurk kanalına; Nicki ve identi mIRCTurk olan kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!*turk@*mirc* => mIRCTurk kanalına; Identi turk kelimesi ile biten ve hostunda mirc kelimesi geçen kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!mt*@*help => mIRCTurk kanalına; Identi mt ile başlayan, hostu help kelimesi ile biten kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mirc*!*@*turk* => mIRCTurk kanalına; Nicki mirc ile başlayan ve hostunda turk kelimesi geçen kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *mt*!*mt*@*help* => mIRCTurk kanalına; Nickinde ve identinde mt kelimesi geçen, hostunda help kelimesi geçen kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add m??????k!mirc*turk@* => mIRCTurk kanalına; nicki 8 haneli ve ilk hanesi m son hanesi k olan, identi mirc ile başlayıp turk kelimesi ile biten kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add m*k!????????@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] => mIRCTurk kanalına; Nicki m ile başlayıp k ile biten, identi 8 haneli ve hostu help olan, kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!mirc@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]* => mIRCTurk kanalına; Identi mirc olan, hostu help kelimesi ile başlayan kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mI*rk!m?r?t?rk@*help => mIRCTurk kanalına; Nicki mI ile başlayıp rk ile biten, Identi 8 haneli ve ilk hanesi m 3.hanesi r 5. hanesi t ve son iki hanesi rk olan, hostu help kelimesi ile biten kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add ????????!????????@???????? => mIRCTurk kanalına; Nicki, Identi ve Hostu 8 haneli olan kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
* Kanal akick listesine en fazla 2561 nick eklenebilir.
* Akick eklemelerinde kullanıcı Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanmalıdır.
* Akick eklemerinde Sebep belirtilmezse, kullanıcı kanaldan atılırken "You have been banned from the channel" sebebi kullanılır.

[Akick Del4]: Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanan kullanıcının, kanaldaki yasağını kaldırmak için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Del Nick!Identd@Host
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del mIRCTurk!*@* => mIRCTurk kanalının Akick listesinden, Nicki mIRCTurk olan kullanıcının yasağının kaldırılması sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del *!m???????@*help* => mIRCTurk kanalının akick listesinden, Identi 8 haneli ve m ile başlayan ve hostunda help kelimesi geçen kullanıcıların yasağının kaldırılması sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 9 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 9 numaralı nickin yasağının kaldırılması sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara,numara..
Ornek1: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 4,5,6,7 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 4,5,6,7 numaralı nicklerin yasağının kaldırılması sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 4-7
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara-numara
Örnek: /Chanserv akick #mIRCTurk del 9-19 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 9 ve 19 dahil olmak üzere 9 dan 19 a kadar olan nicklerin yasağının kaldırılması sağlanır.

[Akick List]: Kanalın akick listesinin görüntülenmesi için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal List
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List => mIRCTurk listesinin görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal List Nick!Identd@Host
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan, nicklerin görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List ????Turk!mirc????@*mirc => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Nicki 8 haneli ve son 4 hanesi Turk olan, Identi 8 haneli ve ilk 4 hanesi mirc olan ve hostu mirc kelimesi ile biten kullanıcıların görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal List Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 9 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 9 numaralı nickin görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal List Numara,numara..
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 4,5,6,7 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 4,5,6,71 numaralı nicklerin görüntülenmesi sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 4-7
Kullanım5: /Chanserv Akick #Kanal List Numara-numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 9-19 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 9 ve 19 dahil olmak üzere 9 dan 19 a kadar olan nicklerin görüntülenmesi sağlanır.

[Akick View]: Kanalın akick listesini ayrıntılı olarak görüntülemek için kullanılır.
Ayrıntılı görüntülemek:
- Akick Eklenme zamanı
- Akick Sebebi
- Akick Ekleyen Kişi
- Son Akick kullanımı
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal View
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View => mIRCTurk kanalının akick listesinde olan kullanıcıların, ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal View Nick
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View mIRCTurk => mIRCTurk kanalının akick listesinde olan mIRCTurk nickinin, ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View B* => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Nicki B harfi ile başlayan kullanıcıların ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View *!mirc*@* => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Identi mirc kelimesi ile başlayan kullanıcıların ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal View Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View 4 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 4 numaralı nickin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal View Numara,numara..
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk 5,6,7,8,9 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 5,6,7,8,91 numaralı nicklerin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv akick #mIRCTurk View 5-9
Kullanım: /Chanserv Akick #Kanal View Numara-numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View 7-11 => mIRCTurk kanalında yasaklanmış olan 7 ve 11 dahil olmak üzere 7 den 11 e kadar olan nicklerin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.

[Akick Count]: Kanalda yasaklanmış olan, kullanıcı sayısını öğrenmek için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Count
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Count => mIRCTurk kanalının akick listesinde bulunan kullanıcı sayısının öğrenilmesi sağlanır.

[Akick Enforce]: Kanalda Akick güvenliğini sağlamak için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Enforce
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Enforce => mIRCTurk kanalının akick listesinde bulunan bir kullanıcı, başka bir nick ile kanala girip tekrar yasaklanmış olan nicke geçiş yaptığında, kanaldan atılması sağlanır.

[ChanservAkick Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar]:

1) Akick ile Ban Uygulaması Hakkında.

/Mode #Kanal +b ile eklenen giriş yasakları geçicidir. Çünkü, kanalda kullanıcı kalmadığında ban açılacak ve aktifliğini yitirecektir. Ancak, /Chanserv Akick ile eklenen yasaklar kalıcılığını korur. Servisler var olduğu süre, Akick ile eklenen kullanıcı yasağı kalıcılığını sürdürecektir.

Diğer Bilgiler;

* Kanal akick listesine, en fazla 256 nick eklenebilir.

* Akick eklemelerinde kullanıcı, Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanmalıdır.

* Kanal akick listesi ve ayrıntılı görüntüleme işleminde, Nick!Identd@Host tanımlaması yaparak sonuç elde edilebilir.

* Akick eklemerinde, Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanan kullanıcı, Silme/Listeleme/AyrıntıGörüntü işlemlerinde de tanımlanan şekli ile kullanılmalıdır.

* Akick Enforce, kanal akick listesine alnmış bir kullanıcının kanala farklı nick ile giriş yapıp, yasaklı nicke geçişinin engellenmesine olanak sağlar.

Akick View ile elde edilebiecek ayrıntılı bilgiler;
- Akick Eklenme Zamanı
- Akick Sebebi
- Akick Ekleyen Kişi
- Son Akick Kullanımı

* Akick Count, kanalın akick listesine eklenen kullanıcı sayısının öğrenilmesine olanak sağlar.

* Akick Del/List/View için, numaralar kullanarak Silme/Listeleme/AyrıntılıGörüntüleme işlemleri gerçekleştirilebilir.

* Akick Eklemelerinde Sebep belirtilebilir. Eğer sebep belirtilmezse yasaklı kullanıcı kanala giriş yapmaya çalışdığında, "You have been banned from the channel" sebebi ile kanaldan atılır.

[ChanservAkick konulu eğitim sona ermiştir.]

* Döküman üzerinde anlamadığınız veya sormak istediğiniz noktaları okumayı bitirdikten sonra, ilgili eğitmene bildiriniz.

* Unutmayınız; Her konu zamanında öğrenilmelidir.

Help ile uğraşıp istifade etmek isteyenler için eskilerden...

Konu: [Chanserv Akick Komutları]
Yazar: ibRet

Chanserv Akick: Kullanıcının kanala girişinin engelenmesine, giriş yasağının kaldırılmasına, yasaklı kullanıcıların görüntülenmesine ve sayısının öğrenilmesine imkan tanır.

=> Chanserv Akick hakkında bilgi almak için: /Chanserv Help Akick

[Akick Add]: Nick!identd@host şeklinde tanımlanan kullanıcının, kanala girişini engellemek için kullanılır.
Kullanım: /Chanserv Akick #Kanal Add Nick!Identd@Host Sebep
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mIRCTurk!mIRCTurk@* => mIRCTurk kanalına; Nicki ve identi mIRCTurk olan kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!*turk@*mirc* => mIRCTurk kanalına; Identi turk kelimesi ile biten ve hostunda mirc kelimesi geçen kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!mt*@*help => mIRCTurk kanalına; Identi mt ile başlayan, hostu help kelimesi ile biten kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mirc*!*@*turk* => mIRCTurk kanalına; Nicki mirc ile başlayan ve hostunda turk kelimesi geçen kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *mt*!*mt*@*help* => mIRCTurk kanalına; Nickinde ve identinde mt kelimesi geçen, hostunda help kelimesi geçen kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add m??????k!mirc*turk@* => mIRCTurk kanalına; nicki 8 haneli ve ilk hanesi m son hanesi k olan, identi mirc ile başlayıp turk kelimesi ile biten kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add m*k!????????@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] => mIRCTurk kanalına; Nicki m ile başlayıp k ile biten, identi 8 haneli ve hostu help olan, kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add *!mirc@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]* => mIRCTurk kanalına; Identi mirc olan, hostu help kelimesi ile başlayan kullanıcının girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add mI*rk!m?r?t?rk@*help => mIRCTurk kanalına; Nicki mI ile başlayıp rk ile biten, Identi 8 haneli ve ilk hanesi m 3.hanesi r 5. hanesi t ve son iki hanesi rk olan, hostu help kelimesi ile biten kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Add ????????!????????@???????? => mIRCTurk kanalına; Nicki, Identi ve Hostu 8 haneli olan kullanıcıların girişinin engellenmesi sağlanır.
* Kanal akick listesine en fazla 2561 nick eklenebilir.
* Akick eklemelerinde kullanıcı Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanmalıdır.
* Akick eklemerinde Sebep belirtilmezse, kullanıcı kanaldan atılırken "You have been banned from the channel" sebebi kullanılır.

[Akick Del4]: Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanan kullanıcının, kanaldaki yasağını kaldırmak için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Del Nick!Identd@Host
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del mIRCTurk!*@* => mIRCTurk kanalının Akick listesinden, Nicki mIRCTurk olan kullanıcının yasağının kaldırılması sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del *!m???????@*help* => mIRCTurk kanalının akick listesinden, Identi 8 haneli ve m ile başlayan ve hostunda help kelimesi geçen kullanıcıların yasağının kaldırılması sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 9 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 9 numaralı nickin yasağının kaldırılması sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara,numara..
Ornek1: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 4,5,6,7 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 4,5,6,7 numaralı nicklerin yasağının kaldırılması sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv Akick #mIRCTurk Del 4-7
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal Del Numara-numara
Örnek: /Chanserv akick #mIRCTurk del 9-19 => mIRCTurk kanalının akick listesinden 9 ve 19 dahil olmak üzere 9 dan 19 a kadar olan nicklerin yasağının kaldırılması sağlanır.

[Akick List]: Kanalın akick listesinin görüntülenmesi için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal List
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List => mIRCTurk listesinin görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal List Nick!Identd@Host
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan, nicklerin görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List ????Turk!mirc????@*mirc => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Nicki 8 haneli ve son 4 hanesi Turk olan, Identi 8 haneli ve ilk 4 hanesi mirc olan ve hostu mirc kelimesi ile biten kullanıcıların görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal List Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 9 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 9 numaralı nickin görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal List Numara,numara..
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 4,5,6,7 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 4,5,6,71 numaralı nicklerin görüntülenmesi sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 4-7
Kullanım5: /Chanserv Akick #Kanal List Numara-numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk List 9-19 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 9 ve 19 dahil olmak üzere 9 dan 19 a kadar olan nicklerin görüntülenmesi sağlanır.

[Akick View]: Kanalın akick listesini ayrıntılı olarak görüntülemek için kullanılır.
Ayrıntılı görüntülemek:
- Akick Eklenme zamanı
- Akick Sebebi
- Akick Ekleyen Kişi
- Son Akick kullanımı
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal View
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View => mIRCTurk kanalının akick listesinde olan kullanıcıların, ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım2: /Chanserv Akick #Kanal View Nick
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View mIRCTurk => mIRCTurk kanalının akick listesinde olan mIRCTurk nickinin, ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View B* => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Nicki B harfi ile başlayan kullanıcıların ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View *!mirc*@* => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan; Identi mirc kelimesi ile başlayan kullanıcıların ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım3: /Chanserv Akick #Kanal View Numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View 4 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 4 numaralı nickin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Kullanım4: /Chanserv Akick #Kanal View Numara,numara..
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk 5,6,7,8,9 => mIRCTurk kanalının Akick listesinde olan 5,6,7,8,91 numaralı nicklerin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.
Bu örnekteki gösterim, şu şekilde de olabilir: /Chanserv akick #mIRCTurk View 5-9
Kullanım: /Chanserv Akick #Kanal View Numara-numara
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk View 7-11 => mIRCTurk kanalında yasaklanmış olan 7 ve 11 dahil olmak üzere 7 den 11 e kadar olan nicklerin ayrıntılı olarak görüntülenmesi sağlanır.

[Akick Count]: Kanalda yasaklanmış olan, kullanıcı sayısını öğrenmek için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Count
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Count => mIRCTurk kanalının akick listesinde bulunan kullanıcı sayısının öğrenilmesi sağlanır.

[Akick Enforce]: Kanalda Akick güvenliğini sağlamak için kullanılır.
Kullanım1: /Chanserv Akick #Kanal Enforce
Ornek: /Chanserv Akick #mIRCTurk Enforce => mIRCTurk kanalının akick listesinde bulunan bir kullanıcı, başka bir nick ile kanala girip tekrar yasaklanmış olan nicke geçiş yaptığında, kanaldan atılması sağlanır.

[ChanservAkick Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar]:

1) Akick ile Ban Uygulaması Hakkında.

/Mode #Kanal +b ile eklenen giriş yasakları geçicidir. Çünkü, kanalda kullanıcı kalmadığında ban açılacak ve aktifliğini yitirecektir. Ancak, /Chanserv Akick ile eklenen yasaklar kalıcılığını korur. Servisler var olduğu süre, Akick ile eklenen kullanıcı yasağı kalıcılığını sürdürecektir.

Diğer Bilgiler;

* Kanal akick listesine, en fazla 256 nick eklenebilir.

* Akick eklemelerinde kullanıcı, Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanmalıdır.

* Kanal akick listesi ve ayrıntılı görüntüleme işleminde, Nick!Identd@Host tanımlaması yaparak sonuç elde edilebilir.

* Akick eklemerinde, Nick!Identd@Host şeklinde tanımlanan kullanıcı, Silme/Listeleme/AyrıntıGörüntü işlemlerinde de tanımlanan şekli ile kullanılmalıdır.

* Akick Enforce, kanal akick listesine alnmış bir kullanıcının kanala farklı nick ile giriş yapıp, yasaklı nicke geçişinin engellenmesine olanak sağlar.

Akick View ile elde edilebiecek ayrıntılı bilgiler;
- Akick Eklenme Zamanı
- Akick Sebebi
- Akick Ekleyen Kişi
- Son Akick Kullanımı

* Akick Count, kanalın akick listesine eklenen kullanıcı sayısının öğrenilmesine olanak sağlar.

* Akick Del/List/View için, numaralar kullanarak Silme/Listeleme/AyrıntılıGörüntüleme işlemleri gerçekleştirilebilir.

* Akick Eklemelerinde Sebep belirtilebilir. Eğer sebep belirtilmezse yasaklı kullanıcı kanala giriş yapmaya çalışdığında, "You have been banned from the channel" sebebi ile kanaldan atılır.

[ChanservAkick konulu eğitim sona ermiştir.]

* Döküman üzerinde anlamadığınız veya sormak istediğiniz noktaları okumayı bitirdikten sonra, ilgili eğitmene bildiriniz.

* Unutmayınız; Her konu zamanında öğrenilmelidir.

  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Alt 05 Mart 2014, 13:44   #2
Çevrimdışı
Cevap: Chanserv Akick Komutları
emeğine sağlık gayet güzel ve acıklıycı fakat..


keşke konuyu biraz renklendirseydin. böyle cok iç ice geçmiş gibi

  Alıntı ile Cevapla

Alt 17 Mart 2014, 18:15   #3
Çevrimdışı
Cevap: Chanserv Akick Komutları
Emek ve başarı var..

  Alıntı ile Cevapla

Alt 05 Nisan 2019, 14:42   #4
Çevrimdışı
Cevap: Chanserv Akick Komutları
Emeğinize sağlık

__________________
İnsan ancak anladığı şeyleri duyar.
  Alıntı ile Cevapla

Alt 05 Nisan 2019, 14:46   #5
Çevrimdışı
Cevap: Chanserv Akick Komutları
Paylaşım için teşekkürler

  Alıntı ile Cevapla

Alt 05 Nisan 2019, 17:17   #6
Çevrimdışı
Cevap: Chanserv Akick Komutları
Paylaşım için Teşekkürler

  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
akick, chanserv, komutları

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Chanserv Set Komutları Minstrel ChanServ 21 04 Mart 2015 02:32
Chanserv Akick Sancak1 ChanServ 0 17 Kasım 2011 18:48
Chanserv Genel Komutları Minstrel ChanServ 0 11 Haziran 2011 15:20