IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   Yay / 21 Haziran 2012 (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/490550-yay-21-haziran-2012-a.html)

Violent 21 Haziran 2012 09:28

Yay / 21 Haziran 2012
 
Yay Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor.

Yay Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.

Yay Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sosyal ilişkileriniz açısından fazla olumlu bir dönem geçireceğinizi söyleyemem ama sevgi konubunda olmadık fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hatta durumunuz uygunsa yeni bir ilişkiye girebilirsiniz.. Maddi kaynaklarınızın artması, ya da bazı yeni kaynaklar bulmanız mümkün olabilir.Yay Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kartınız Barış... Müthiş fiziksel enerjiniz var. Hayatınızı eğlenmek ve güldürmek için yönlendiriyorsunuz adeta. Bugün dost çevreniz sizinle olmaktan büyük keyif alacaklar.

Yay Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Size tavsiyelerde bulunarak iyiliğinizi isteyen dostlarınıza kızmayın. Maddi yatırımlarda yaşadığınız kayıplar sona erecek. Yakında rahat bir nefes alacaksınız. Duygusal hayatınıza giren kişiyle mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. İşinizdeki durgunluk yerini yoğun bir tempoya bırakacak.

Yay Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] İlişkilerden ortaya çıkan maddi ve manevi sonuçlar üzerinde durmaktasınız. Ortak harcamaların artış göstermesi ile kaynaklarınızda daralma söz konusu olabilir. Aynı zamanda borç ve alacaklarla ilgili sürecin hızlanması sizi huzursuz edecektir. Yakın ilişkilerde ise başkalarının duygularına daha fazla odaklanmanız gerek. Neyse ki çocuklarla ilgili konular sizi mutlu ediyor.

Violent 21 Haziran 2012 09:31

Cevap: Yay / 21 Haziran 2012
 
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Yay Burcu Günlük Aşk Falı

21 Haziran 2012
Romantik yaşantınızda sizi hem mutlu hem de huzursuz edebilecek gelişmeler karşınıza çıkabilir. Yapacağınız tartışmalar sevginize katkıda bulunabilir ve kıskançlık hisleriniz aşırıya varmadığı sürece mutlu olabilirsiniz.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yay Burcu Günlük İş Falı

21 Haziran 2012
Alım satım, vergi miras ve tamamlanmamış sigorta işlemlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sezgilerinizde ani bir artışla birlikte nedensiz huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Paylaşımlar konusunda ani ve duygusal kararlar alabilirsiniz.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Yay Burcu Günlük Para Falı

21 Haziran 2012
Eşiniz veya ortağınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki konuşmalardan fazlasıyla etkilenebilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar konusunda kararsız kalmanız olası.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Haziran 2012
Parasal ve özellikle ortaklaşa konularda kendinizi aldatabilir ya da aşırı cömert davranışlarda bulunabilirsiniz. Daha gerçekçi olmaya bakın. İlişkiler önemli.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...