IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  sohbet
1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Violent

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Haziran 2012, 21:28   #1
Çevrimdışı
30 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları


sohbet


30 Haziran 2012 ~ Günlük Burç YorumlarıBu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Koç


21 Mart - 19 Nisan 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Koçlar Ay-Akrep burcu seyrinin son günündeyiz. Bu enerji, hırsımızı körüklüyor ancak gerçek duygularımızı pek göstermek niyetinde değiliz. Kendimizle ve korkularımızla yüzleşmemizde mutlaka yarar var. Çünkü bunlar içimizde bir virüs gibi büyüyerek bizi esir alabilir. Ancak işleri oluruna bıraksanız bir türlü bırakmasınız bir türlü hali söz konusu. Bilincinizin derinliklerini açığa çıkaran Ay, hayattaki en önem verdiğiniz her ne ise, ister aşk, para, eş, eğlence, çocuklar olsun farketmez onu tutkuyla istemenizi sağlar. Bulunduğunuz ortamda veya yaşam stilinize göre şekillenen günlük aktivite içinde ne görürseniz görün, gerçeğin peşinde koşarsınız.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Boğa


20 Nisan - 20 Mayıs 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Boğalar Akrep burcunda ilerleyen Ay etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Maddi ve manevi konularda olduğu kadar ilişkinizle ilgili mevzularda da huzursuzluktan uzak bir gün geçirme arzunuz yüksek. Hayallerinizde mutlu bir dünya özlemi vardır ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürme ihtiyacınız oldukça yoğundur. Kimi anlarda kendinizi bir çocuk gibi sevilmeye ihtiyacı olan biri olarak görebilirsiniz. Eğer önemli bir konuda ortak bir karar verilmesi gerekiyorsa bugün partnerinizin fikrini alsanız iyi olur. Bunu unutmanız halinde baskın bir tavırla isteğini bildirecek ve buna uymanız gerektiğini söyleyecektir.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İkizler


21 Mayıs - 21 Haziran 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili İkizler yeni güne Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. İşlerimizi kendi istediğimiz şekilde yapmaya çalışırken bazı engellere boyun eğebiliriz. Sakin olmak ve duruma göre hareket etmekte fayda vardır. Kararlarımızı verirken iyi düşünmemiz faydalıdır. Bu arada bazı durumlar bizi köşeye sıkıştırır gibi olabilir. Bugün sizin isteklerinizden ziyade, başkalarının hazırlamış olduğu bir programa dahil olmak zorunda kalabilirsiniz. Tabii ki bu durum bazıları için can sıkıcıdır. Kimileri bu mecburiyeti kayıtsız şartsız kabullenerek ortama ayak uydururken bazılarınız ustaca bir manevra ile işin içinde sıvışmayı başarabilirler.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yengeç


22 Haziran - 22 Temmuz 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz Ay-Akrep etkinliği altında başlıyor. Tutkularımız derinleşirken, alışkanlıklarımız bizi esir almakta. Merhamet duygumuz, duygusal iniş ve çıkışlarımız, herhangi bir konuda karar vermemizi zorlaştırıyor. Cesaretle öne atılmak isteyen ruhumuz kimi zaman farklı nedenlerle bizi yavaşlatıyor. Durup düşünüyoruz. Hangi yol bizim için daha doğru ve hangi yol gerçekten etkili. Bu soruların cevabı öylesine önemli ki, ancak şu andaki mevcut şartlar bize beklememizi söylüyor. Aşk hayatımızla ilgili konularda öncelikle arkadaşlığın önemini vurguluyor. Gerçekten sevmek için önce aklıma hitap etmeli diye düşünmektesiniz. Çünkü biliyorsunuz ki, bunu başaramayan bir insan yüreğinizi de ele geçiremez.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aslan


23 Temmuz - 22 Ağustos 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Aslanlar cumartesi gününe, Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. Güven duymak ve kafamızın içindeki sorulara cevap bulmak istiyoruz. Eş veya ilişkinizin şu anki şartları nedeniyle eleştirilmekten ve kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Siz işbirliğine hazırsınız ancak karşınızdaki kişinin samimiyetine güvenmek istiyorsunuz. Çalışan bir kişi iseniz cumartesi günleri genelde insan dilediğince dinlenmek ve keyiflenmek ister. Fakat eviniz sınırları içinde halledilmesi gereken işler varsa bunların düzenlenmesi lazımdır. Yaşınız genç ve ailenizle yaşayan bir kişi iseniz, büyüklerinizin talimatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yalnız yaşıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışverişe çıkabilir veya evinizi derleyip toparlayabilirsiniz. Ancak bu pek hoşunuza gitmez.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Başak


23 Ağustos - 22 Eylül 30 Haziran 2012 CumartesiSevgili Başaklar Cumartesi günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Partnerinizin aklı başında düşünmesini, hayatı gerçekçi bir şekilde ele almasını dilemektesiniz. Eğer birlikte olacaksak ne yönde ilerlediğini bilmek isterim diye düşünmenizi sağlıyor. Gel-git hallerinden hoşlanmıyorsunuz. Her şeyi severek, huzur içinde yapmaktan yanasınız. Etrafınızdaki kişilerin de kadir kıymet bilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Yeni olan değişimler sizin açınızdan çok önemli. Bu değişim öyle bir yerine oturmalı ki, kendinizi güvende hissetmeniz mümkün olsun. Kimileri bu enerji altında sağlığıyla ilgili konular üzerinde düşünebilir, bazılarınız ilişkisiyle ilgili mevzularda partnerin yanar döner hallerinden dolayı kendini rahatsız hissedebilir.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Terazi


23 Eylül - 22 Ekim 30 Haziran 2012 CumartesiSevgili Teraziler gün boyu etkili olacak Ay-Akrep burcu seyir etkinliği, maddi konularda istikrarlı, kalıcı ve uzun vadeli bir planlamada bulunmak istediğinizi, ancak önünüzdeki bir takım engellerin sizi zorladığını işaret ediyor. Eğer bu şartlar altında bir işe veya bir yatırıma kalkışacak olursam doğal olarak yarı yolda sorun yaşayabilirim diye düşünebilirsiniz. Bu yüzden de ileriyi görmeden hareket etmemek gerekir. Bir başka etkisi şu olabilir. Şu anda yoğun bir şekilde arzuladığınız bir konu için biraz daha beklemeniz icap edebilir. İlişki ve iş konularında yeni bir sayfanın açılması anlamında sabırlı olmanız gerekebilir.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Akrep


23 Ekim - 21 Kasım 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Akrepler cumartesi günümüz, burcunuzun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. İnandığınız değerleri koruma altına almak istiyorsunuz. Her şeyi oluruna bırak diyen iç sesiniz size rehberlik ediyor. Ancak bir şey var ki, fantezileriniz oldukça güçlü. Yaratıcı enerjiniz özellikle sizi itekliyor. Bu durumda ne kadar kararlı olursanız o denli başarılı çıkışlarda bulunmanız mümkün. Özel hayatınızla ilgili konularda böyle garip bir boşluk içinizi sarabilir. Ne olacak ne bitecek soruları, ilişkinin olurları olmazları sizi düşündürür. Unuttum deseniz de, aslında bir yanınız hep eskiyi hatırlar. Kolay değildir çünkü yaşananları unutmak.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yay


22 Kasım - 21 Aralık 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Yaylar cumartesi günümüz Akrep burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, duygularınızın çabucak alevlenmesi ve bir türlü halledemediğiniz bazı sorunların sizi durdurması anlamında etkili. Bu durma hareketi size göre değil. Fakat dış etkenler nedeniyle sabırlı olmak gerekiyor. Tabii ki bu bekleyiş nereye kadar diye düşünebilirsiniz. Anlık hissedişler karşısında kimi zaman kendinizi tutamaz, yüreğinizdekileri dışa aktarmak istersiniz. Ancak kim anlar diye de içinizden geçirirsiniz. Bir şeyi doğru yaptığınızdan veya doğru düşündüğünüzden eminsinizdir. Ancak bunu dışa yansıttığınızda tam tersi bir geri dönüşe tahammülünüz yoktur. o yüzden susarsınız. Kendinizi ele vermek istemezsiniz.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Oğlak


22 Aralık - 19 Ocak 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji güçlü olma, sevilme ve her alanda hakimiyetimizi koruma isteği veriyor. Kendi gücümüzle baştan çıkabilecek kadar köklü değişimlere ihtiyacınız var. Çevremizdeki insanları etkileme gücümüz bir hayli yüksek. Yasaklara, bilinçaltındaki korkulara hayatımızda yer vermekten yana değiliz. Ne olursa olsun ayakta durmalıyım diye düşünebiliriz. Gerekli gördüğümüzde özellikle parasal konularda cesur ve riskli kararlar verebiliriz. Çünkü daha fazla kazanmak istiyoruz.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kova


20 Ocak - 18 Şubat 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Kovalar güzel dünyanın sıra dışı insanları, cumartesi gününe Ay-Akrep burcu seyriyle adım atıyoruz. Dış dünyadan size yönelen her türlü tepkiyi, aklınızla devre dışı bırakabilecek gücünüz var. Evet bir geçiş dönemindeyiz. Yavaş seyreden gezegenlerin kendi aralarındaki zorlayıcı görünümler, biz insanoğlu için zorlayıcı olsa da, biliyoruz ki, bunlar gelişmemiz için gerekli. Siz ektiklerinizi biçeceğinizi ve yakında her şeyin yerli yerine oturacağını biliniz. Bu olumlama hakikaten işe yarayabilir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Balık


19 Şubat - 20 Mart 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Balıklar cumartas günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Hayatınızı, hedeflerinizi ve inandığınız, bağlandığınız her şeyi gözden geçirebilirsiniz. Bu gözden geçirmede üzerinde durduğunuz en önemli nokta. Tatminkar bir hayat sürüp sürmediğinizdir. Eğer bu ilişkinizle alakalı ise, sevdiğiniz kişiye ne kadar bağlı olup olmadığınızı düşünürsünüz. Ona olan zaaflarınızı, onun yanlışlarına rağmen hayatınızdaki önemini kabul edersiniz. Bu hoşunuza gitmez ama, gerçektir. Karmaşık çözümlenemez ve kimsenin pek anlamayacağı bu ilişkiyi kimseyle konuşamazsınız. Çünkü akıl veren çok olacaktır. Oysaki siz zaten her şeyin farkındasınızdır.
30 Haziran 2012 ~ Günlük Burç YorumlarıBu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Koç


21 Mart - 19 Nisan 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Koçlar Ay-Akrep burcu seyrinin son günündeyiz. Bu enerji, hırsımızı körüklüyor ancak gerçek duygularımızı pek göstermek niyetinde değiliz. Kendimizle ve korkularımızla yüzleşmemizde mutlaka yarar var. Çünkü bunlar içimizde bir virüs gibi büyüyerek bizi esir alabilir. Ancak işleri oluruna bıraksanız bir türlü bırakmasınız bir türlü hali söz konusu. Bilincinizin derinliklerini açığa çıkaran Ay, hayattaki en önem verdiğiniz her ne ise, ister aşk, para, eş, eğlence, çocuklar olsun farketmez onu tutkuyla istemenizi sağlar. Bulunduğunuz ortamda veya yaşam stilinize göre şekillenen günlük aktivite içinde ne görürseniz görün, gerçeğin peşinde koşarsınız.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Boğa


20 Nisan - 20 Mayıs 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Boğalar Akrep burcunda ilerleyen Ay etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Maddi ve manevi konularda olduğu kadar ilişkinizle ilgili mevzularda da huzursuzluktan uzak bir gün geçirme arzunuz yüksek. Hayallerinizde mutlu bir dünya özlemi vardır ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürme ihtiyacınız oldukça yoğundur. Kimi anlarda kendinizi bir çocuk gibi sevilmeye ihtiyacı olan biri olarak görebilirsiniz. Eğer önemli bir konuda ortak bir karar verilmesi gerekiyorsa bugün partnerinizin fikrini alsanız iyi olur. Bunu unutmanız halinde baskın bir tavırla isteğini bildirecek ve buna uymanız gerektiğini söyleyecektir.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İkizler


21 Mayıs - 21 Haziran 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili İkizler yeni güne Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. İşlerimizi kendi istediğimiz şekilde yapmaya çalışırken bazı engellere boyun eğebiliriz. Sakin olmak ve duruma göre hareket etmekte fayda vardır. Kararlarımızı verirken iyi düşünmemiz faydalıdır. Bu arada bazı durumlar bizi köşeye sıkıştırır gibi olabilir. Bugün sizin isteklerinizden ziyade, başkalarının hazırlamış olduğu bir programa dahil olmak zorunda kalabilirsiniz. Tabii ki bu durum bazıları için can sıkıcıdır. Kimileri bu mecburiyeti kayıtsız şartsız kabullenerek ortama ayak uydururken bazılarınız ustaca bir manevra ile işin içinde sıvışmayı başarabilirler.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yengeç


22 Haziran - 22 Temmuz 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz Ay-Akrep etkinliği altında başlıyor. Tutkularımız derinleşirken, alışkanlıklarımız bizi esir almakta. Merhamet duygumuz, duygusal iniş ve çıkışlarımız, herhangi bir konuda karar vermemizi zorlaştırıyor. Cesaretle öne atılmak isteyen ruhumuz kimi zaman farklı nedenlerle bizi yavaşlatıyor. Durup düşünüyoruz. Hangi yol bizim için daha doğru ve hangi yol gerçekten etkili. Bu soruların cevabı öylesine önemli ki, ancak şu andaki mevcut şartlar bize beklememizi söylüyor. Aşk hayatımızla ilgili konularda öncelikle arkadaşlığın önemini vurguluyor. Gerçekten sevmek için önce aklıma hitap etmeli diye düşünmektesiniz. Çünkü biliyorsunuz ki, bunu başaramayan bir insan yüreğinizi de ele geçiremez.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aslan


23 Temmuz - 22 Ağustos 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Aslanlar cumartesi gününe, Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. Güven duymak ve kafamızın içindeki sorulara cevap bulmak istiyoruz. Eş veya ilişkinizin şu anki şartları nedeniyle eleştirilmekten ve kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Siz işbirliğine hazırsınız ancak karşınızdaki kişinin samimiyetine güvenmek istiyorsunuz. Çalışan bir kişi iseniz cumartesi günleri genelde insan dilediğince dinlenmek ve keyiflenmek ister. Fakat eviniz sınırları içinde halledilmesi gereken işler varsa bunların düzenlenmesi lazımdır. Yaşınız genç ve ailenizle yaşayan bir kişi iseniz, büyüklerinizin talimatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yalnız yaşıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışverişe çıkabilir veya evinizi derleyip toparlayabilirsiniz. Ancak bu pek hoşunuza gitmez.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Başak


23 Ağustos - 22 Eylül 30 Haziran 2012 CumartesiSevgili Başaklar Cumartesi günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Partnerinizin aklı başında düşünmesini, hayatı gerçekçi bir şekilde ele almasını dilemektesiniz. Eğer birlikte olacaksak ne yönde ilerlediğini bilmek isterim diye düşünmenizi sağlıyor. Gel-git hallerinden hoşlanmıyorsunuz. Her şeyi severek, huzur içinde yapmaktan yanasınız. Etrafınızdaki kişilerin de kadir kıymet bilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Yeni olan değişimler sizin açınızdan çok önemli. Bu değişim öyle bir yerine oturmalı ki, kendinizi güvende hissetmeniz mümkün olsun. Kimileri bu enerji altında sağlığıyla ilgili konular üzerinde düşünebilir, bazılarınız ilişkisiyle ilgili mevzularda partnerin yanar döner hallerinden dolayı kendini rahatsız hissedebilir.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Terazi


23 Eylül - 22 Ekim 30 Haziran 2012 CumartesiSevgili Teraziler gün boyu etkili olacak Ay-Akrep burcu seyir etkinliği, maddi konularda istikrarlı, kalıcı ve uzun vadeli bir planlamada bulunmak istediğinizi, ancak önünüzdeki bir takım engellerin sizi zorladığını işaret ediyor. Eğer bu şartlar altında bir işe veya bir yatırıma kalkışacak olursam doğal olarak yarı yolda sorun yaşayabilirim diye düşünebilirsiniz. Bu yüzden de ileriyi görmeden hareket etmemek gerekir. Bir başka etkisi şu olabilir. Şu anda yoğun bir şekilde arzuladığınız bir konu için biraz daha beklemeniz icap edebilir. İlişki ve iş konularında yeni bir sayfanın açılması anlamında sabırlı olmanız gerekebilir.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Akrep


23 Ekim - 21 Kasım 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Akrepler cumartesi günümüz, burcunuzun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. İnandığınız değerleri koruma altına almak istiyorsunuz. Her şeyi oluruna bırak diyen iç sesiniz size rehberlik ediyor. Ancak bir şey var ki, fantezileriniz oldukça güçlü. Yaratıcı enerjiniz özellikle sizi itekliyor. Bu durumda ne kadar kararlı olursanız o denli başarılı çıkışlarda bulunmanız mümkün. Özel hayatınızla ilgili konularda böyle garip bir boşluk içinizi sarabilir. Ne olacak ne bitecek soruları, ilişkinin olurları olmazları sizi düşündürür. Unuttum deseniz de, aslında bir yanınız hep eskiyi hatırlar. Kolay değildir çünkü yaşananları unutmak.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yay


22 Kasım - 21 Aralık 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Yaylar cumartesi günümüz Akrep burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, duygularınızın çabucak alevlenmesi ve bir türlü halledemediğiniz bazı sorunların sizi durdurması anlamında etkili. Bu durma hareketi size göre değil. Fakat dış etkenler nedeniyle sabırlı olmak gerekiyor. Tabii ki bu bekleyiş nereye kadar diye düşünebilirsiniz. Anlık hissedişler karşısında kimi zaman kendinizi tutamaz, yüreğinizdekileri dışa aktarmak istersiniz. Ancak kim anlar diye de içinizden geçirirsiniz. Bir şeyi doğru yaptığınızdan veya doğru düşündüğünüzden eminsinizdir. Ancak bunu dışa yansıttığınızda tam tersi bir geri dönüşe tahammülünüz yoktur. o yüzden susarsınız. Kendinizi ele vermek istemezsiniz.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Oğlak


22 Aralık - 19 Ocak 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji güçlü olma, sevilme ve her alanda hakimiyetimizi koruma isteği veriyor. Kendi gücümüzle baştan çıkabilecek kadar köklü değişimlere ihtiyacınız var. Çevremizdeki insanları etkileme gücümüz bir hayli yüksek. Yasaklara, bilinçaltındaki korkulara hayatımızda yer vermekten yana değiliz. Ne olursa olsun ayakta durmalıyım diye düşünebiliriz. Gerekli gördüğümüzde özellikle parasal konularda cesur ve riskli kararlar verebiliriz. Çünkü daha fazla kazanmak istiyoruz.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kova


20 Ocak - 18 Şubat 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Kovalar güzel dünyanın sıra dışı insanları, cumartesi gününe Ay-Akrep burcu seyriyle adım atıyoruz. Dış dünyadan size yönelen her türlü tepkiyi, aklınızla devre dışı bırakabilecek gücünüz var. Evet bir geçiş dönemindeyiz. Yavaş seyreden gezegenlerin kendi aralarındaki zorlayıcı görünümler, biz insanoğlu için zorlayıcı olsa da, biliyoruz ki, bunlar gelişmemiz için gerekli. Siz ektiklerinizi biçeceğinizi ve yakında her şeyin yerli yerine oturacağını biliniz. Bu olumlama hakikaten işe yarayabilir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Balık


19 Şubat - 20 Mart 30 Haziran 2012 Cumartesi


Sevgili Balıklar cumartas günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Hayatınızı, hedeflerinizi ve inandığınız, bağlandığınız her şeyi gözden geçirebilirsiniz. Bu gözden geçirmede üzerinde durduğunuz en önemli nokta. Tatminkar bir hayat sürüp sürmediğinizdir. Eğer bu ilişkinizle alakalı ise, sevdiğiniz kişiye ne kadar bağlı olup olmadığınızı düşünürsünüz. Ona olan zaaflarınızı, onun yanlışlarına rağmen hayatınızdaki önemini kabul edersiniz. Bu hoşunuza gitmez ama, gerçektir. Karmaşık çözümlenemez ve kimsenin pek anlamayacağı bu ilişkiyi kimseyle konuşamazsınız. Çünkü akıl veren çok olacaktır. Oysaki siz zaten her şeyin farkındasınızdır.
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Alt 30 Haziran 2012, 21:41   #2
Çevrimdışı
aSi
aSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: 30 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları
Sevgili İkizler yeni güne Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. İşlerimizi kendi istediğimiz şekilde yapmaya çalışırken bazı engellere boyun eğebiliriz. Sakin olmak ve duruma göre hareket etmekte fayda vardır. Kararlarımızı verirken iyi düşünmemiz faydalıdır. Bu arada bazı durumlar bizi köşeye sıkıştırır gibi olabilir. Bugün sizin isteklerinizden ziyade, başkalarının hazırlamış olduğu bir programa dahil olmak zorunda kalabilirsiniz. Tabii ki bu durum bazıları için can sıkıcıdır. Kimileri bu mecburiyeti kayıtsız şartsız kabullenerek ortama ayak uydururken bazılarınız ustaca bir manevra ile işin içinde sıvışmayı başarabilirler.

  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
2012, burÇ, haziran

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
29 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 29 Haziran 2012 09:52
26 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 26 Haziran 2012 09:15
23 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 25 Haziran 2012 09:36
22 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 25 Haziran 2012 09:32
17 Haziran 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 17 Haziran 2012 14:51