IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   İkizler / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/493528-ikizler-4-temmuz-2012-burc-yorumu.html)

Violent 04 Temmuz 2012 10:33

İkizler / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu
 
İkizler / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2012
O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İkizler Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2012
İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


İkizler Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2012
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2012
Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız, her zaman olduğundan daha güçlü. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz.Güzel rüyalar her zaman görülmez ve siz yaşamı anlamlı bir şekilde yaşayacaksınız. Bugün, kişisel aktiviteleriniz daha çok önem kazanacak.

İkizler Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. İnsan ilişkilerinizdeki duyarlılığınız dikkat çekici. Bu yanınızla etkilediğiniz insanlar var. Kendinizi geliştirme anlamında bazı girişimleriniz olabilir. Bununla ilgili araştırmalar içine girebilirsiniz.

İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bugün herşey sizin için son derece hayırlı da olabilir, kötü de olabilir. Bu, duruma göre değişir. Yanlış şeyler yapmaktan dolayı kural veya kanunlarla başınız derde girebilir. Bununla beraber yeni fikir ve planlara da açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz. Zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır. Bu zamanda dolandırıcılık ve hırsızlık gibi şeylere karşı dikkatli olmalısınız.İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kartınız ruh... Mantığınızın bittiği yerde gibi hareket ederek çevrenize söyleyecek sözünüz kalmamış adeta.İlişkinizi yıpratmadan biraz daha gözden geçirmeyi denemelisiniz.

İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Duygusal sorunlarınızın nedeninde, maddi gelişmelerin etkisini inkâr edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda yeni kararlar almanız mümkün. Çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız. Çevrenizdeki herkese güvenmeyin. Sır saklamasını öğrenin.

İkizler Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ortaklıkların getirdiği dışsal koşullar sizi oldukça etkilemekte. Süregelen borç alacak konuları dışında başkalarından maddi destek arayışınız öne çıkıyor. Ancak kriz yaratabilecek bazı değişimler üzerinizde baskı yaratmakta. Aynı zamanda yakın ilişkilerin duygusal yanı sizi bağlayıcı bir noktada. Başkalarının duygularına karşı hassasiyet gösterebilirsiniz.

Süslü 04 Temmuz 2012 22:23

Cevap: İkizler / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu
 
Ya yürü git,tatile ihtiyacim var sayin astrolog!


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...