IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   18 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/496042-18-temmuz-2012-gunluk-burc-yorumlari.html)

Violent 18 Temmuz 2012 09:28

18 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları
 
18 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları

Koç burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Koçlar bugün, ailevi konularda kendi duygularınız kadar, birlikte yaşadığınız kişilerin de hislerine önem vermenizi sağlayan Ay-Yengeç burcu geçişiyle güne adım atıyoruz. Bunu sağlamanın yolu, empatiden geçer. Yani karşınızdaki insanı onun gözleri ile dünyayı görebilecek kadar iyi algılayabilmek ve onun dünyasına girebilmek gerekiyor. O zaman bugün sizlerin de aileniz, sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun oluşmaması için bu yöntemi denemenizde fayda vardır. Çünkü aynı ortamda yaşadığınıza ve bu bağ ömürlük olduğuna göre sorunları da birlikte çözülmeye çalışılması en mantıklı yoldur.

Hassasiyet ve duygusallık bu enerji geçişinde devam edeceğinden, huzur ve güven içinde olmanın en önemli koşulu, dikkatli ve sevgi dolu bir iletişimi tercih etmektir. Karşınızdaki kişi ister anne-babanız, ister eşiniz-sevgiliniz, isterse yavrunuz olsun farketmez, birbirinize destek olmanız, sorunlara ortak bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız, aşırı duygusal tepkilerden uzak, başkalarını kontrol etmeye kalkışmadan günü geçirmeniz gayet faydalıdır.
Boğa burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Boğalar Salı günümü Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyor. Sizler açısından en önemli konunun, gerek maddi ve gerekse manevi açıdan ihtiyaçlarınızın farkında olmak ve bu ihtiyaçlara göre gününüzü değerlendirmek olduğunu söyleyebiliriz. Gün boyu etkisi hissedilecek enerjiler altında, yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda karşınızdakini sorgulamadan hatta yargılamadan iletişimde bulunmaya gayret göstermeniz başkaları tarafından takdir edilmenizi sağlayabilir. Kendinizi rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bugünkü etkiler altında, hayata yetişkin bir insan olmanın bilinci içinde yaklaşabilir, sadece kendinizin değil, diğer kişilerin de sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz.

Bağımlılıklarınızın esiri olmadan hareket edebileceğiniz bugün, amaçlarınızın farkında olacağınız için, doğal olarak kendinizi kısıtlamadan ilerlemeniz mümkündür. Geçmişe takılı kalmadan, sadece bugünkü durumunuzla ilgili konular üzerinde odaklanabilirseniz, günü en verimli şekilde geçirebilecek burç mensuplarından biri de siz olabilirsiniz.
İkizler burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili İkizler gün boyu etkili olacak Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde para sizin için en önemli olgudur. Geçiminizle alakalı her konuda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. İsteklerinizi elde etmek ve yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılamak anlamında neler yapabileceğinizi gözden geçirebilirsiniz. Dün olduğu gibi, bugün de başkalarından destek beklemeniz gayet doğaldır.

Tek başınıza yetersiz kaldığınız anlarda, size yardımcı olabilecek kişilerin yardımı günü pozitif geçirmenizde önemli bir etkendir. Sahip olduklarınızı korumak, sahip olmayı düşündükleriniz için güvencenizi inşa etmek üzerine kurulu olan bugünkü etkiler altında, girişimleriniz başarısızlıkla sonuçlanacak veya zor durumda kalacaksınız diye düşünmeden kendi temellerinizi sağlamlaştırmaya çalışmak, gelir elde etmek adına girişken davranmak, günü olumlu bir şekilde değerlendirmenin en etkili yoludur.
Yengeç burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Yengeçler burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, sizi ilgilendiren her konuyla yakından ilgilenmenizi, yeni girişimler için araştırmada bulunmanızı sağlayıcıdır. İlişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçlarına en az kendiniz kadar değer verebileceğiniz bugün, aşk oyunları gerek sizin gerekse partnerinizin ruhen beslenmesi açısından gayet olumludur. Eğer yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, normal zamanlarda ilk adımı göstermekte çekinen doğal yapınızın tam tersine bugün kendinizden gayet emin bir şekilde karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz.

Aşkta pasif olmak yerine, aktif bir şekilde hareket etmekten zevk alacağınız bugün, akşam saatleri için uygun bir planlamada bulunarak güzel bir gece geçirebilirsiniz. Söz gelimi, sinema veya tiyatroya gitmek, romantik bir yemek, gerek ilişkisi olanlar ve gerekse yeni buluşacaklar açısından ruhunuzun beslenmesini sağlayıcı olabilir.

Aslan burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Aslanlar, Ay-Yengeç burcu geçişiyle güne başlıyoruz. Bağımlılık duyduğunuz her konuyu sessizlik içinde ele almanız ve asıl varmak istediğiniz noktayı tespit etmeniz faydalıdır. Bunları yapabilmenizde size destek verecek bu enerji altında dikkat etmeniz gereken nokta, aşırı duygusal düşünmekten uzak durmanızdır. Evet olan biteni gözden geçirin fakat bunu yaparken olayları negatif tarafından görmeye çalışmayın.

Kişisel açıdan, risklerden uzak durmaya özen göstermeniz gereken bugün, her şeyi ve herkesi kontrol etmezseniz, kendinizi güvende hissetmeniz mümkün değildir. Ayrıca sizi tedirgin eden konuları, başkalarıyla değil, bilhassa durumun sorumlusu olan kişi veya kişilerle karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmanız, günü daha huzurlu geçirmeniz açısından son derece faydalıdır. Ayrıca bugün sizin sorumluluğunuz altındaki işleri, belirleyeceğiniz zaman içinde bitirmeye çalışırsanız, kişisel bakımınız ve hobilerinizle yakından ilgilenebilirsiniz.
Başak burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Başaklar Ay gün boyu Yengeç burcunda ilerleyecek. Sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bir yandan kendi temellerinizi güçlendirmeye çalışırken, diğer yandan sizin için değerli olan kişilerle yakından ilgilenmeniz, etrafınızda bulunan kişilerden olumlu yansımalar almanızı sağlayabilir. Belki çok girişken veya illa elde etme tarzında bir hırs içinde olmanız mümkün olmayabilir.

Fakat şu gerçek ki, kendinize ait değerleri yani şu anda elinizde bulunanları gayet iyi koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedebilirsiniz. Mütevazı yaklaşımlar gösterebileceğiniz günlük aktivitenizde, sahip olduklarınız kadar olmayı düşündüğünüz her şeyle alakalı, olumlu değerlendirmelerde bulunmanız mümkündür. Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Terazi burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Teraziler, sorumluluklarınız ve çalışma hayatınızla ilgili her konuda değişkenlik göstermeden ilerlemeniz gereken bir güne adım atmaktasınız. Bu durumda güvenliğiniz konusunda sağlam temelli olan girişimlerde bulunmak gayet faydalıdır. Ay-Yengeç burcu ilerlemesi devam ediyor. Bugünü ihmal etmeden ama geçmişi de unutmadan, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Unutmayalım ki, sizler bulunduğunuz ortamın daima aranılan özel insarlarsınız. Sizin adil bakış açınıza, tarafsız dinlemenize, mantıklı yol göstermenize herkesin ihtiyacı vardır.

O zaman dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, iletişimde bulunmayı ihmal etmemektir. Güzelliğin ve huzurun temsilcisi bir burcun mensubu olarak, etrafınızdaki insanların garip davranışlarını olgunlukla karşılayarak, işlerinizi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmeye çalışınız ve diğerlerinden oldukça farklı yönlerinizi kendinizden emin bir şekilde ön planda tutunuz. O zaman kimsenin sizi tedirgin etmesine izin vermemiş olursunuz.

Akrep burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Akrepler hayatı duygusal açıdan güçlü ve güvence arzusuyla dolu olarak ele alabileceğiniz yeni bir güne adım atmaktasınız. Ay-Yengeç burcu geçişinin etkili olduğu bugün, duygusal açıdan hassas düşünebilirsiniz. Eğer varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan eminseniz gönlünüz gayet huzurludur. Sezgileriniz bugün bir ışık gibi yolunuzu aydınlatır.

Deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz, başarısız sonuçlanabilecek zorlu deneyimlerden sizi koruyabilir. Bugün, eğitim, iş veya özel konularda danışmayı, soru sormayı, duygusal tepkilerde bulunmadan ilerlemeyi kabul ettiğiniz takdirde günü gayet başarılı değerlendirmeniz mümkündür.
Yay burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Yaylar, maddi ve manevi açıdan dışarıdan destek görmek veya elde etmeyi düşündüğünüz paralar konusunda olumlu haberler duymak ihtiyacının yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak biraz gerginlik duymanız, kimi zaman tepkisel davranmanız hatta fikirleriniz konusunda değişken bir tutum içinde olmanız gayet mümkündür. Ay-Yengeç burcu geçişi, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.

Gün boyu sahip olduğunuz değerlerinizi koruyucu ve kollayıcı tarzda davranabilirsiniz. Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Her ne kadar bazı zamanlar gergin olsanız da, bugün daha rahat davranabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları ilgiyle dinleyebilir ve onlara karşı özenli davranabilirsiniz. Parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır.
Oğlak burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Oğlaklar gün boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, hassasiyeti yükseltir. Kişi, güven içinde yaşamak ve artık kabuğundan çıkmak ister. Eskiye ait anılar, objeler, insanları tek tek hatırlarsınız. Ne kadar güçlü biri gibi gözükseniz de, aslında bir çocuk kadar ürkek ve kırılgan olduğunuzu gayet iyi bilirsiniz. Bir yanınızı yaşadığınız zorlukları unutmanızı söylerken diğer yanınız bir hayli öfkelidir. Başarılı olmayı dilersiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bazı kişilere gereken cevabı vermek için güçlenmeniz gerekiyor.

Bu enerji hassasiyeti yükseltir. Kafamız bir yere takılıyken bize anlatılmaya çalışanları hep kendi anladığımız şekilde yorumlayabiliriz. Söz gelimi gün boyu yorulmuşsak, birileri tarafından canımız sıkkınsa, söylenen bir sözü yanlış anlayabiliriz. Oysaki bugünkü enerjiler altında gücümüz test ediliyor. Bize düşen hayata karşı dirençli olmaktır.

Kova burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Kovalar Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında, sizi hiç kimsenin eleştirmesine veya yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, kendi değerlerinize öylesine sahip çıkarsınız ki, yanlış veya hatalı da olsa her kararınızı haklı gösterecek sözler sarf edebilirsiniz. Popüler olmak ihtiyacınız büyüktür, çevrenizdeki insanların saygısını kazanmak ve sizden söz etmelerini sağlamak amacıyla ilgi toplamaya çalışabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzün bugün size olan davranışları ve sözleri nedeniyle keyifsizlik hissedebilirsiniz. Günlük enerjinizin etkisi olabilecek bu durum karşısında gerilimli durumlara meydan vermemek için biraz daha sabırlı davranmanız yerinde olabilir. Bu gibi durumlarda çatışmaya girmenin size pek yararı olmayacağını bilmelisiniz.

Gün boyu sosyal hayatınızla ilgili meselelerde hassas davranabilirsiniz. Gerek iş gerekse özel yaşamınızda çevrenizde olan insanların sizin için ne düşündüklerini merak edebilir ve önemseyebilirsiniz. Başarı elde etme arzunuz öyle yüksektir ki, bu uğurda ne yapmak gerekiyorsa hepsini harfiyen yerine getirmek isteyebilirsiniz. Özellikle kadın yöneticilerle aranızda bazı görüş ayrılıkları meydana gelebilir.
Balık burcu 18 Temmuz 2012 yorumu
Sevgili Balıklar, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meselelerde etkili olacak Ay-Yengeç burcu geçişi, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken, bulunduğunuz durumun gayet iyi farkındasınızdır. Tevazu sahibi bir insan olarak yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız.

Gün içinde, daha önceden karar verdiğiniz bir mesele hakkında tekrar düşünmek ihtiyacı duyabilirsiniz. O kadar hassas duygular içinde olursunuz ki, sırf kendi ihtiyaçlarınız adına hareket etmektense, birlik beraberlik içinde düşünmek gerektiğini ve insanın huzur ve mutluluğa ancak bu şekilde ulaşabileceğini hissedebilirsiniz. Bu ruh hali içinde doğal olarak ancak sizi gerçekten anlayabilecek kişilere yönelebilirsiniz.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...