IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   BOĞA burcu yorumu 4 Ekim 2014 (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/622640-boga-burcu-yorumu-4-ekim-2014-a.html)

Seth 04 Ekim 2014 00:13

BOĞA burcu yorumu 4 Ekim 2014
 
Sevgili Boğalar yeni gün, saat 06:15 itibariyle Terazi burcunda ilerleyen Güneş ile Oğlak burcunda seyrini sürdüren Ay arasında meydana gelecek ilkdördün etkisi altında başlıyor. Böyle zamanlarda kişi kendini biraz sonra izah edeceğim noktalarda ortaya koymak ve ifade etmek ister. Duyguları ile istekleri arasında gerilim söz konusudur. Bu gerilim doğal olarak onu baskı altına alabilir. Sizler açısından bu durumun etkisi nedir birlikte inceleyelim. Bugün hayatı algılama biçiminizde en önemli konu bir an önce yaşamınızı düzene sokmak ve önünüzü görebilmektir. Bazılarımız eğitim hayatında mücadele verir ve ileride iyi bir meslek sahibi olmak için çabalar. Kimilerimiz maddi ve manevi sıkıntıları sona ersin diye üstün bir güçle çalışır. Ekmeğini ister yurtdışında ister başka bir şehirde aramak için çabalar. Bir kısmımız yıllardır yurtdışında, artık anayurduna dönüp sevdiklerine kavuşmak ister. Kimi mecburi bir görev dolayısıyla ailesinden uzaktadır, sevdiklerini özler.
Bütün bunların gelip dayandığı nokta, iş güç sahibi olmak, doyumlu bir yaşam sürmektir. Tabii ki kolay değildir. İş ortamı acımasızdır. Bazen haksızlıklar üstümüze gelir. Doğru düzgün çalışamayız. Kimi zaman hiç ummadığımız bir sağlık problemi nedeniyle hayatımızı istediğimiz gibi yaşayamayız. İş ortağımız veya ortaklarımızla anlaşamayız. Yıllarca çabaladığımız halde ikinci sınıf bir rolün içinde hapsolur kalırız. Kimi zaman zorunluluklar nedeniyle susup sabrederiz. Bazen ne kadar kaçsak da yakalanırız. İşte bugün bir yandan iş hayatındaki belirsizliklerle, geçmiş sıkıntılarla mücadele ederken diğer yandan kendimizi ortaya koymaya ifade etmeye çalışmanın arasında bunalabiliriz. Ancak tüm burçlara söylediğim gibi sakince düşünüp uygun bir yol bulana kadar sabırlı olmalıyız. Çünkü ne olursa olsun bu köprüden karşıya geçecek olan yine biziz.
Her karanlığın sonu mutlaka aydınlıktır. Sakın ola ki umudunuzu kaybetmeyin. Gönlünüzün ferahlıklar bulması dileğimle,


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...