IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   IF-Kral Çıplak 2018 (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/)
-   -   IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylaması * (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/787298-if-kral-ciplak-dorduncu-hafta-oylamasi.html)

Mara 18 Şubat 2018 11:06

IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylaması *

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar değerli kullanıcılarımız,

IF-Kral Çıplak Anketine katılarak seçtiğiniz bir kullanıcımız 1 hafta boyunca adab-ı muaşeret kuralları kapsamında sorularınıza cevap verecektir ve hakkında düşündüklerinizi kendisine iletebileceksiniz.

Anketimiz 21.02.2018 tarihinde kapanacaktır bilginize.

Dördüncü haftamızın önerileri ; @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

AttackMan 18 Şubat 2018 11:09

Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylaması *

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] diyelim

SLyther 18 Şubat 2018 11:12

@Sır diyelim bencede

gul_perisi 18 Şubat 2018 12:13

Ilk oy benden o zman @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun.. yeni biri ;) şans verelim.taniyalim

Feronia 18 Şubat 2018 13:34

Hepsi birbirinden degerli insanlar
Zorlandim secmekte.

Mara 18 Şubat 2018 14:24

Mevcut üyemizin isteği üzerine anketten @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız çıkarılmış @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız eklenmiştir, bilginize.

Tanem 18 Şubat 2018 14:51

Alıntı:

Mara Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041912045)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar değerli kullanıcılarımız,

IF-Kral Çıplak Anketine katılarak seçtiğiniz bir kullanıcımız 1 hafta boyunca adab-ı muaşeret kuralları kapsamında sorularınıza cevap verecektir ve hakkında düşündüklerinizi kendisine iletebileceksiniz.

Anketimiz 21.02.2018 tarihinde kapanacaktır bilginize.

Dördüncü haftamızın önerileri ; @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi beni böyle bir etkinlige dahil ettiğiniz için çok onare oldum çok mersi.Oylamaya dahil olan herkese başarılar diliyorum.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Alıntı:

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041912065)
Ilk oy benden o zman @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun.. yeni biri ;) şans verelim.taniyalim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi if forumların da çok eski sayılmasam da çok da yeni değilim uzun süredir varım lakin işlerim nedeniyle fazla aktif değildim.Bu nayif düşünceniz beni çok mutlu etti çok mersi hanımefendi.

SimHa 18 Şubat 2018 14:54

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] evet.

esekherif 18 Şubat 2018 15:56

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi.

Tanem 18 Şubat 2018 16:06

Alıntı:

esekherif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041912133)
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi çok nayifsiniz çok mersi

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:16.