IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  sohbet

Kayıt ol  Topluluk
Etiketlenen Kullanıcılar

31Beğeni(ler)

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Mayıs 2018, 23:47   #11
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 13. Hafta Konuğu * Feronia

Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] !

Zamanı geri çevirme fırsatın olsa idi ! Neler yapmak isterdin ?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet
Alt 25 Mayıs 2018, 01:47   #12

mrb @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrikler oncelikle nasil oldun?iyi misin?

-Sosyal bir insan misin? varmidir guncel hayatta aktivetelerin?
_ olmazsa olmazin nedir?
_ Ozel hayata gelirsek bekarsin sanirim. kalbinde biri var mi? ve senin aşk nedir?
_Tr de sevdigin en guzel sehir neresi sana gore?

sevgiler

Alt 25 Mayıs 2018, 07:19   #13
Run

Bir kilo demir mi ağır bir kilo pamuk mu?

Bir uçak Adana'dan İstanbul'a 90 dakikada giderken, gelirken neden 1,5 saatte geliyor?

Beşi beş kuruştan beş yumurta kaç kuruş yapar?

Hemen her konuda Türkiye özlemin den bahseden birisi olarak, avrupa da yaşıyor olmana rağmen sana vatandaşlık, barınma, iş imkanı vermiş ülkeye haksızlık yapmıyor musun? Kendi ayakların üzerinde durabilen biriysen neden Türkiye'ye geri dönüş yapmıyorsun? Sevdiğin, mutsuz olduğun ülkede durmak mantıklı değil, teşekkürler şimdiden cevaplar için.

‘R.Hamzatov’

Alt 25 Mayıs 2018, 08:47   #14

UzmaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]...

En son okuduğun kitap ve sürekli takip ederim dediğin yazar var mıdır?

Merhaba UzmaN, kreste calisiyorum, cocuklara cocuk kitaplari okuyoruz surekli. Sanirim en son okudugum kitap cocuklar icin kitap diyebilirim, kendim icin uzun zaman olmustur inan hatirlamiyorum. takip ettigim yazar yok, gazetelere daha cok merakliyim

Saolasin

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:41 -->-> Daha önceki mesaj 08:34 --

eXcitinG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] !

Zamanı geri çevirme fırsatın olsa idi ! Neler yapmak isterdin ?

Saol exiting
Zamani geri cevirmek firsatim olsa, baska meslek secerdim. Ogretmenlik mesela, muhasebe bana gore degilmis
Tesekker ederim

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrikler oncelikle nasil oldun?iyi misin?

-Sosyal bir insan misin? varmidir guncel hayatta aktivetelerin?
_ olmazsa olmazin nedir?
_ Ozel hayata gelirsek bekarsin sanirim. kalbinde biri var mi? ve senin aşk nedir?
_Tr de sevdigin en guzel sehir neresi sana gore?

sevgiler

Merhaba gulperisi, sagol biraz daha iyi, tam gecmedi ama olsun, simdide grip olduk sen iyisindir umarim.
Sosyal biriyim diyebilirim, eskiden daha coktu. Yas ilerledikce insan durgunlasiyor. Arkadas cevremin cogu uniden arkadaslar. Aktivitilerim fazla yok, Skici biriyim firsat buldukca cevremedekilere vakit ayiririm.
- evet. Yasadiklarim oldu, hatta hatalarim da oldu. kalbimde su an kimse yok, su an da olsun istemem, zor iliskiden cktim, guven sorunum var . Ask bana gore, mutlu bir yuvadir.
- istanbulu cok seviyorum. Birkac kez gezdim, ama kisa sureligine. Manzarasina hayran kaldim. Istanbul ve memleket kayseri

Saol canim ❤

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:41 --

Exilium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir kilo demir mi ağır bir kilo pamuk mu?

Bir uçak Adana'dan İstanbul'a 90 dakikada giderken, gelirken neden 1,5 saatte geliyor?

Beşi beş kuruştan beş yumurta kaç kuruş yapar?

Hemen her konuda Türkiye özlemin den bahseden birisi olarak, avrupa da yaşıyor olmana rağmen sana vatandaşlık, barınma, iş imkanı vermiş ülkeye haksızlık yapmıyor musun? Kendi ayakların üzerinde durabilen biriysen neden Türkiye'ye geri dönüş yapmıyorsun? Sevdiğin, mutsuz olduğun ülkede durmak mantıklı değil, teşekkürler şimdiden cevaplar için.

Merhaba Exilium,

Avrupada yasamiyorum. Keske ora olsa, yakin olurdu Avustralya. Cok cok uzagim.
Haksizlik. Hayir bence, Her konuda ayni dusunmuyorum, mesela gecenlerde engelli insanlar hakkinda buranin ne kadar iyi oldugunu yazmistim. yani belli konularda Turkiyeden geride, belli konularda oyi durumda
Ailem burda. Turkiyede ev yok is yok su an. ama ilerde cesaretimi toparlarsam beli olmaz. Insan korkuyor, is bulabilcakmiyim, nerde kalcagim, nasil gecincegim sorulari. biraz guvence biraz cesaret sanirim

Ben de tesekkur ederim

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Alt 28 Mayıs 2018, 19:11   #15
✰ ÖzeL..

Fero tbr Ederim, ßiraz Geç oldu Ama yoğunluktan İdare Et Soruma gelincede Sanırım kimse sormamış, Hayatındaki olmazsa Olmazlarım Dediklerin Nelerdir ? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ?

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu oMeN tarafından (30 Mayıs 2018 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.

Alt 30 Mayıs 2018, 09:26   #16
Aze

Şartlar senin elinde olsaydı şuan nerede yaşamak isterdin?

Alt 30 Mayıs 2018, 14:03   #17

oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fero tbr Ederim, ßiraz Geç oldu Ama yoğunluktan İdare Et Soruma gelincede Sanırım kimse sormamış, Hayatındaki olmazsa Olmazlarım Dediklerin Nelerdir ? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ?

Merhaba omen saol , no problem
Klasik cevap vercem, ailem ve inancim.
Ailem olmazsa, yanliz kalirim.. sartsiz sevenler, uzuldugumde uzulen, mutluluklarima sevinen.. ailem.
inancim olmazsa, hicbirseyin anlami kalmaz

Saol kankim

Aze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şartlar senin elinde olsaydı şuan nerede yaşamak isterdin?

Merhaba aze
Su an Kayseride yasamak isterdim. Memleketim diye soylemiyorum inan. Istanbulu da sevdim, ankarayi da sevdim, gezdigim bir cok yeri begendim ama, buyuk sehirler beni boguyor gibi. Yasamak icin kayseri tam istedigim gibi bir yer
Hem sakin, hem civil civil..

Saolasin

Alt 30 Mayıs 2018, 16:29   #18

Selam hayatım :*
Hayatta dostunamı , düşmanına mı güvenmeyeceksin?

Alt 30 Mayıs 2018, 16:42   #19

Merhaba, Tebrik ederim. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;

Müsadenle Bende Bir Soru Sormak istiyorum.

Hayatında yakaladığın en büyük başarı nedir?

Alt 31 Mayıs 2018, 01:18   #20

kCkmkrOp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam hayatım :*
Hayatta dostunamı , düşmanına mı güvenmeyeceksin?

Merhaba
Cok guzel soru
Her ikisine de fazla guvenmiyorum. Dost ummadigin anda ummadigin seyler yapabilir
Dusman ise her an hazir beklemekte.
Dusmanim yok diyebilirim, beni dusman gibi gorenler vardir elbet
ama illaki birini secmek gerekirse dusmanindan en azindan beklentiler olmaz, dost ise bazen dusmandan beter olabilir

Saolasin

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

CLasS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Tebrik ederim. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;

Müsadenle Bende Bir Soru Sormak istiyorum.

Hayatında yakaladığın en büyük başarı nedir?

Hello CLasS, tabiki ne demek
Yeni uyandim su an uyku sersemligi var , aklima tek gelen uniyi bitirmem dicegim. Ne olmus yani herkes bitirir dimi, benimkisi biraz tuafti o yuzden. Sevdigim bolumden sevmedigim bolume gectim.. ve cok zorlandim. Cunku istek yoktu, heves yoktu.. hatta unide baska kursa zorladilar, sana gore denildi. ben inat degilim aslinda ama, yapabilirim dedim ve uni toplandilarda ihtiraz ederek- kursda kaldim.. cok cabaladim sonunda o diplomayi beni kurstan atmaya calisanin elinden aldim. Kadinin yuz ifadesi omur boyu benle kalcak babami sevindirdim, gerisi bos

Saol arkadasim

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
feronia, if-kral çıplak, kral çıplak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)