Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2010, 00:21   #2
BaRoN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ya Şimdi Ya Hiç!

Elif Çakır çok çakırlık yapmış bence sen gazetecisin kalemini istediğin gibi sallayabilirsin! ama; ülke yönetmek gazetecilik yapmaya benzemez. Sayın Başbakanımız yeri geldiğinde yumruğunu masaya vurmasını çok iyi biliyor ama durumlar var işte
Alıntı:
“çok şey var ama anlatacaklarımı bu ülke kaldırmaz”

demiş. onlar şuan için kırmızı çizgi onların ifşa olması ya darbe ya iç savaş sebebidir.

Cinayet olayına gelince asla tasvip etmiyorum! ama; tutup cemaatlare ve tarikatlara dem vurmuşsunuz! o kızını diri diri toprağa gömen kişiler tarikat yada cemaat mensubumu ki öle demişsiniz öyle dahi olsa genel olarak hitap etmeniz bence yanlış sayın çakır. İslamda had cezası evet bellidir. zina işleyen kişinin hat cezası bellidir bence önce siz kaynağa bakınız. (buradan kimse beni yanlış anlamasın. diri diri toprağa gömme cahiliye devrinin cehaletidir bunu tasvip ediyorum yada had cezası budur demiyorum tamamen cehaletin zirvesi bu cinayet!)

Efendim velhasıl Kızını dövmeyen dizini döver. bakın münevver cinayeti ap açık ibretli bir şekilde neredeyse bir yıl önümüzde sergilendi. lise çağındaki bir kız çocuğunun ne işi var sevgili, flort ayağı ile. anadolu ve ecdadımızın çizgisi yada hepsindende asıl Sünnetullah'ımızın çizgisi ölçüsü bumu? herkez malına sahip çıksın (büyük konuşmuşmaktanda Allah'a sığınırım). Kız dediğin sokakta yürürken bırakın başını sağa sola çevirmeyi başını önünden ayırmamalı ölçü bu! sokakta ki kızları görünce acaba ben miyim erkek yoksa onlarmı çelişkiler içinde kalıyorum artık!

Bunlar malum kıyamet alametleri Kadınlar erkeklere, erkekler kadınlara benzeyecek! herkez safını iyi seçsin üç günlük dünyanın süsüne püsüne kendini fazla kaptırmasın. Bir Hadis-i Kutside Yüce Allah "Rahmetim gazabımı geçti" demiştir yalnız o rahmetin bize vuracağının garantisini kimse veremez! ölçü Kur'an ışığınde Sünnetullah çizgisinde bu hayatı noktalamak bu ölçünün dışı işte Söz Efendimizde (s.a.v.) ''yahudiler 71 veya 72 fırkaya ayrıldı. benim ümmetim ise 73 fırkaya ayrılacaktır. bunlardan 72 si cehennem biri cennettedir. o da kuran ve sünnet etrafında toplanan cemaattir''.

Selametle.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet