Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2013, 22:12   #5
Wes_BorLand
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Google Adsense Türkiye'de TL Oldu

WaLek Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba ama soyle bısey var yani kullanıcı ne yazmak isterse ona uygun arama deniLdiginde zaten Site ici anahtar keLımelere girmiyormu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
GoogLe in isine akıL sır ermezde Seo BackLink ve Tanıtım yazıLarıyLa bosuna mı ugrasıcaz Sence artık .. Sen bi Webmaster + Coder oLarak ne dusunuyorsun sence ? GoogLe ne getirir bize ..

Estf ben ne webmaster'ım ne de coder sadece kendi halinde web ve irc i hobi edinmiş biriyim, kendime yetecek kadar bilgim vardır ; )

Sorularınıza gelecek olursak, şöyle düşünün mesela siteniz sohbet sitesi hangi anahtar kelimelerde sitenizi yükseltmek istersiniz?
  • Sohbet
  • Chat
  • Sohbet Odaları
  • Chat Siteleri

vs vs olacaktır değil mi ve metalarınızı desc'lerinizi bu kelimeler eşiğinde genişletirsiniz.

Google'a girip " Ben sohbet edicem! " yazan bir kullanıcı " sohbet " aramasında 1. 2. 3. vs sırada olan siteyi karşısında bulmaz veya " sohbet nedir " diye yazan kullanıcıda bulmaz. Hatta karşılarına sohbet sitesi olmayan bir site bile çıkabilir, işte google bunun önüne geçmek istiyor yani kullanıcı doğru yazmasa da istediği yere gidebilsin mantığındalar. Anahtar kelimeler yine kullanılacaktır fakat eskisi kadar önemli olmayacaklar ve biz seo ile ilgilenen kişiler kullanıcının google a ne yazıp arama yapacağını kestiremeyiz hatta Türk milleti olduğumuz için kim bilir neler yazan vardır diye düşünmeden edemiyorum : ) Bu durumun önüne geçmek için Analytics e de ayar çektiler anahtar kelimeleri gizlediler " not provided " olarak görünecek artık.

Backlink konusuna gelecek olursak backlink asla bitmez, ölmez sadece kullanım şekli değişir mesela bundan baya süre öncesinde nofollow tabirimiz yoktu şuan dofollow ve nofollow diye ayırımlar yapıyoruz. Yani demek istediğim backlink google'ın istediği şekilde hep olacak.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet