Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Nisan 2014, 05:41   #2
xwerswoodx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Uzaylılarla mı yaşıyoruz?

Uzaylıyı ne diye tanımladığımıza bağlı, uzaylıyı uzayda yaşayan canlılar olarak düşünürsek, bizler zaten uzaylıyız, yani içimizde yaşıyorlar diyenlerin dedikleri doğru, ama dünya dışından düşünürsek, evet var olduklarına inanıyorum, koskoca evrenin sadece biz karnımızı doyuralım diye döndüğüne inanmıyorum ben. Yakın mı uzak mı bilemem, ama elbet vardır.

Ama biz daha kendimiz dışındaki dünyanın nasıl döndüğünü bile bilmiyoruz. Bir düşünelim biz doğmadan önce gerçekten hiç kendinize sorduğunuz olmadı mı? Ailenizden birinin eski eşyalarını gördüğünüzde nasıldı yada yani biz yokken dünya nasıl dönüyordu biz daha beynimizle bunu çözemiyoruz. Şimdi buna şimdi nasılsa o zamanda öyle dönüyordur diyecek birileri ama benim kastım dönmediği değil, hayal edemiyoruz o zamanları görmedik çünkü, biz doğduğumuzda annemizi babamızı hiç öyle görmedik ilginç geliyor akıl almıyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hani kast ettiğim şey daha şuan burada otururken diğer insanların hayatları sanki hiç yokmuş bizim dışımızdaki herkes donuyormuş gibi geldiğide oluyordur.

Ancak uzay filmlerinde gösterilen canavarlara benzer resimleri internete koyanlara hiç inanmıyorum, bizden daha gelişmiş bir gezegen mi elbette olabilir, hatta ilk hayatı onlar bile getirmiş olabilir, kim bilebilir kimse bilemez ama ben yinede bizim dışımızda canlılar olduğuna inanıyorum. Şekilleri neye benzer bilemem ama belkide bizler gibidirler, yada biz onlar gibiyizdir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat