Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2018, 08:08   #5
Mara
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Şişli'de, bir kadın erkek arkadaşını öldürüp intihar etti

esekherif Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
11. Madam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] doğum tarihi kesin olarak bilinememekte, ilkokul çağlarında çıkardığı kavgalarda ve düellolarda da silah kullanmayan Şık bir hanım efendi gibi gözükse de işin aslı öyle değildi. Genellikle kafasını kullanırdı ünlü galataraylı hagi'den bile iyi kafa attığı söylemektedir. Kendi büyüdükçe kavgaları da büyümeye başladı.İstanbul beyoğlunda bir bar kavgasında kulağı kesildi. Bu yüzden ona eski kulağı kesik derlerdi.Taksimden tünele , oradan galata köptüsün'e hatta marmara bilorda salonuna kadar olan yerlerin haracını kedileriyle birlikte yerdi. Kendisinin ünlü olması eşekherfle girdiği düellolardır.Tophane semtini inim inim inleten eşek arap hüsnü tarafından öldürülünce tahtına geçmek istemiş ama esekherif rüyalarına girdiği için vazgeçmiştir.Şimdi bir balıkçı kasabasında tavukları okşayıp atları kovalamaktadır.

Şimdi şu yazdıklarında bana uyan kısımları renklendirdim, onca yıl geçti beni hiç tanımamışsın bu beni biraz düşündürdü....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat