IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  Mobil Sohbet, Sohbet ve Sohbet Odaları
18Beğeni(ler)
  • 7 Post By SaMuRai
  • 1 Post By Kaf_Dağı
  • 1 Post By SaMuRai
  • 3 Post By ZaLim
  • 1 Post By vioLeta
  • 1 Post By BLueMooN
  • 2 Post By oMeN
  • 1 Post By YouMyCure
  • 1 Post By YaRen

Yeni Makale Ekle Cevapla
 
LinkBack Makale Seçenekleri Stil
  #1  
Alt
Çevrimdışı
SaMuRai
SaMuRai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Standart Pavyon Kadını
Yazan; SaMuRai 08 Temmuz 2019, 06:20

Pavyon kadını hikayemiz izmir Konaklıda. Yaşamak da olan. Nehir isimli Kahramanımızın.

Hayatını Anlatmak da . Bakalım bizi neler beklemekte bu yazımızda. arkanıza yaslanın kahvenizi alın yudumlamaya başlayın. ve keyfini çıkarın. hikayemizin.


01.01.1991 Doğumlu olan nehir. Evin tek kızı ve tek çocuğudur annesinin ismi Nurten babasının adı ise aktiftir. babası evini geçindirmek için çakmak taşı ve çakmak gazı doldurmaktadır. iyi kötüyü bilen Akif Dindar ibadetlerini yerine getiren kendini Allah yoluna adamış çok iyi bir insandı. 1 adet 3 tekerli motoru vardı Her sabah beşte kalkıp o motoruna binip işe giderdi.


Kızı ve ailesi ile yakınen ilgilenen Akif onları çok sevip hiç bir şeylerin eksik olmaması için elinden geleni yapardı 02.12.1994 Bu tarihte bir cuma sabahı. Akif yine motorla binmiş Konaklı dan çıkıp. Bayraklı'ya doğru giderken. Çok büyük bir kaza geçirmiştir arabanın çarpma etkisiyle. Motoru bir tarafa kendi bir tarafa savrulmuş kafatasında oluşan kırıklardan dolayı. Oracıkta Can vermiştir. Nehir babasını kaybettiğinde 3 yaşındaydı. ve Artık her şey daha zordu. evleri kira annesinin tahsili ve okuması yok. ve çok zor günler Nehri beklemekteydi.

Annesi Nurten kocasının öldüğünü duyunca. kendinden geçti sinir krizleri Akif'im sen bizi nereye bıraktın gittin Ben şimdi bu yaban ellerde bu yalan dünyada ne yaparım Senden başka kimim vardı benim. Allah'ım bu nasıl acıdır yarabbim bana yardım et diye feryat figan ile hastanenin yolunu tuttu kucağında çocuk ile. kimseleri olmadıkları için Akif Gariban bir adam olduğundan mezar başında çiseleyen yağmurun altında. sadece karısı ve hiçbir şeyden haberi olmayan Nehir vardı. bir de dua yı okuyan hoca. o kadar paraları yoktu ki. taziye bile yapamadılar. hem yapsalar da Geleni gideni olmazdı.


Aradan Aylar Aylar Geçti Nurten evin kirası ödeyemediği için her zaman Ev sahibinin baskısına uğrar marketten Manavdan aldıkları için her zaman esnafın baskısına uğrar insanlar para beklemektedir. Nurten ne yapacağını bilemez halde. eşinin ona bırakmış olduğu çakmakları eline alıp sokak sokak cadde Cadde gezmektedir. kucağında çocuk ile. Havalar çok soğudu evde yapacak hiçbir şey yok. üşüyüp titreyerek uykuya geçmeye çalışıyorlar. Çocuk anlamıyor durmuyor ve. onun ihtiyaçlarını karşılamayacak haldeydi.

Kimsesi olmadığı için çaresizlik içinde. Komşulardan gelen yardımlar ile karnını doyurup satmış olduğu bir iki tane çakmakla kendini geçindirmeye çalışıyordu.Ve bir gün ev sahibi kirayı istemeye geldiği zaman 27 yaşında dul kalmış nurtene bir şekilde hallederiz diye teklifte bulunmak ta. Nurten çaresiz şekilde Ev sahibi olan “Bekir’ın” bu ahlaksız teklifini kabul edip onunla birlikte olmaktadır. Nurten ev kirasının sıfırlandığı için. birazcık rahata kavuştuğunu benimsemekte ama Akife yapmış olduğu bu ihaneti hazmedememekle kalmayıp. kendinden nefret etmektedir.


Nurten Pencereden dışarı bakarken Allah'ım herkesin hanesinde ışık yanıyor Benim evim neden karanlık benim neden Yüzüm Gülmüyor diye isyanlarda bulunuyor sitemler ediyor. Aradan yıllar geçiyor nehir gelişiyor 16-17 yaşlarında gelmektedir 05.06.2007 Tarihinde kızına Bir Not yazarak. intihar ediyor. Akif'e yapmış olduğu bu ihaneti kendini yediremeyip kızının büyüdüğünü kendi başının çaresine bakacağını düşünerek hayata gözlerini kapatmaktadır.

Çaresizlik ve üzüntü içinde annesinin mezarında ağlayan nehir hayatta beni tek bırakan ailem dışında hiçbir şeyim yok. Hayat ne verdiyse aldı benden. Ben şimdi ne yaparım Hiç kimsem yok ve hiçbir düzenim yok. ailemin bana bırakmış olduğu hiçbir şey yok diye düşüncelere kapılır.

Nehir eve gelir kapıyı açar İçeriye girer. annesinin ve babasının bıraktığı Hatıraları gözlerinden süzerek izler ve uyumak için yatağına geçer. Evde yiyecek bir şey yoktur zaten. bu evin kapısı çıkarcı insanlar tarafından çalınmaktadır sürekli nehirde bunun farkındadır.


O Gece bunu fırsat bilen kızın evde tek uyuduğunu düşünen. ev sahibi eve gelip saat 22 00 sıralarında kapıyı çalmaktadır. Nehir yatağından korkulu gözlerle kalkıp kim o diye seslenir Aç kızım benim Bekir amcan diye bir ses duyar. Nehir evde yalnız olduğu için çok korktuğu için ne yapacağını bilemez annesi ve babası da yoktur arkasında artık ve kapıyı açar.


Bekir- kızım evde bir başına ne yapıyorsun Ben de senin yanında kalayım bu gece hem korkmazsın
Nehir- Bekir amca korkmuyorum, teşekkür ederim kalmanıza gerek yok cevabını verir.

Bekir yarım açılan kapıyı el ile itekleyerek İçeriye girip. kızın Üstündeki elbiseleri parçalayarak. pantolonu çıkarıp. kıza tecavüz eder. sabaha kadar kıza tecavüz eden. Bekir artık Sen benimsin ben ne istersem onu yapmak zorundasın. diye bağırmaya başlar Nehir'i defalarca döver ve tekrardan tecavüz eder Nehir korkudan ne yapacağını bilemez.
daha sonra Bekir mahallede oturan arkadaşlarını tanımış olduğu insanları mahallenin bekar gençlerini para karşılığında. Nehir ile birlikte olmaya davet eder. Nehir'in her birlikte olduğu adamdan 150 TL para kazanan Bekir Nehire sadece ihtiyacı olan yiyecek ve içecek almaktadır.

Yine bir gün Bekir bir köşe başında Beklerken bir tane genç çocuk. oradan Gerçi yordu bu çocuğun ismi hüseyin'dir. Hüseyin'e seslenerek 150 liraya elinde çok taze bir çıtır kız var onunla birlikte olmak ister misin diye teklifte bulunur Hüseyin kabul eder ve evin yolunu tutarlar yolda parayı verir Hüseyin eve çıktıklarında Nehir evde gecelikle bekliyordur Hüseyin Nehir'i gördükten sonra Allah'ım bu ne güzellik der. Sen nasıl böyle güzelken başka birine çalışıyorsun ki zaten gerek yok ki Senin Bu güzelliğin her şeyi sana verir her şeyi sana katar. çok güzelsin ler nehirde Hüseyin'e karşı çok ısınmıştır ilk Görüşte Aşk derler ya işte o şekilde

Hüseyin kızla birlikte olup evden çıktıktan sonra Nehir'i aklından çıkaramaz. Sürekli düşünür sürekli düşünür Hüseyin kendi çalıştırmış olduğu Barları vardır orada olan kadınların hiçbirine nehir gibi bakamıyor.Nehir çok güzeldir o kızı istiyorum ben düşüncelerine kapılır. Hüseyin'nın bu Hırsı Gözünü karartmış tır tekrardan aynı sokağa gider ve adamı bulur Sana bir teklifim var Yaşlı adam Sen yaşlandın oldukça da güçsüz görünüyorsun sana ben bir miktar para vereceğim ama Nehir'i senden alacağım. adam Hüseyin'in düşüncelerini bakarak teklif ettiği para cazip geldiği için kabul etmiştir. Hüseyin Nehir'in yanına giderek Hadi eşyalarını topla gidiyoruz Seni kurtarıyorum bu hayattan demiştir. Nehir bir hevesle insanların altına yatmaktan bıkmış bir halde bir umut diyerek Hüseyin boynuna sarılıp hayata tekrardan bağlanmıştır. sabahlara kadar birlikte olduğu günler bitmiş de artık erkeklerin altına Yatmaktan usanan Nehir Hüseyin'in Kurtuluş yolu olarak görüyordu.

Hüseyin kendi tutmuş olduğu bekar evine nehir yerleştirmiş onun ihtiyaçlarını gidermiş bir hafta 2 hafta boyunca hiç evden çıkarmamış ve Nehir'i el üstünde tutmuştur ama 2 hafta boyunca hergün sevişmiş ve nehirden hevesini almış artık pavyonda çalışmaya zorlamıştır Nehir'in pavyon hayatı böyle başlamıştır..


Devamı Akşam

Diğer Hikayelerime Göz Atmak istermisiniz?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

__________________
SaMuRai
Alıntı ile Cevapla
Görüntüleme 181 Yorumlar 9
Toplam Yorum 9

Yorumlar

Alt 08 Temmuz 2019, 08:44   #2
Çevrimiçi
Cevap: Pavyon Kadını
İlk başlangıcı gibi acı içinde başlayan hayat işte zalim hayatın bir gün düşeni tuttuğunu ve o düşene sahip çıkan bir ahir dünyamız asla olmadı olmuyacakta...

Emeğine sağlık kardeşim üzülerek okudum , mevlam kimseye yaşatmasın

__________________
SusKun ve Sessiz Mürekkep...
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 09:19   #3
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
Kaf_Dağı Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İlk başlangıcı gibi acı içinde başlayan hayat işte zalim hayatın bir gün düşeni tuttuğunu ve o düşene sahip çıkan bir ahir dünyamız asla olmadı olmuyacakta...

Emeğine sağlık kardeşim üzülerek okudum , mevlam kimseye yaşatmasınAllah Zorda kalanların yardımcısı olsun Devamı akşama geleçek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yorumun için Çok Teşekkür Ederim..

__________________
SaMuRai
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 09:37   #4
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
Ankarali Turgut'un bi sarkisi vardi cocuklugumda cok dinlerdim
"Kadin, kadin cileli kadin
Seni bu hallere koyan utansin.."

ne yazik ki utanilacak seylerden gurur duyar bi haldeyiz..

__________________
𝔰𝔦𝔫𝔠𝔢 շօօՅ 𝓑𝔂 𝓖𝓪𝓛𝓪𝓽𝓪𝓢𝓪𝓡𝓪𝔂𝓛𝓲

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

вüℓвüℓℓεя çσк үαη∂ı, güℓℓεя∂ε үαηsıη...
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 10:55   #5
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
ZaLim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ankarali Turgut'un bi sarkisi vardi cocuklugumda cok dinlerdim
"Kadin, kadin cileli kadin
Seni bu hallere koyan utansin.."

ne yazik ki utanilacak seylerden gurur duyar bi haldeyiz..

Ne Yazikki Öyle Hikayenin Devamı Akşama Gelecek.. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

__________________
SaMuRai
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 12:43   #6
Çevrimiçi
Cevap: Pavyon Kadını
Gerçekten zor bir hayat.. Çaresizlik çok kötü.. İnsanlar (insan görünümlü yaratıklar) daha da kötü.
Bu hayatta kimseye güvenilmez ama kimseye..

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Emeğine sağlık ...

__________________

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 12:49   #7
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
Eline, yüreğine sağlık. Düşene bir tekme kültürü diyebiliriz. Menfaat için insanlar her şeyi yapabilir. O yüzden hep güçlü görünmeliyiz bu hayatta.

__________________
"Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir... "


Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 12:50   #8
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
ALLAH yardımcısı olsun tüm zorda olan insanların,

Emeğine sağlık

__________________
Edep; aklın Tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, Aklı kadar şerefli, Şerefi kadar Kıymetlidir. Massive..


Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 13:05   #9
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
akşamı bekliyor olacağım

emeğine saglık

__________________
Güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı
Masal Dünyamın açıp kapılarını
Girdim insan Kalabalığına
  Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Temmuz 2019, 18:35   #10
Çevrimdışı
Cevap: Pavyon Kadını
Nehir'in annesi ; en büyük kötülüğü kızını o hayatta yalnız bırakarak yapmış .

Nehir ; Allah kimseye yasatmasin sustukça , korktukça daha çok pisliğin içinde bulur insan maalesef kendini.. Alay edileceğini, küçümseneceğini hatta ezilip , ciddiye alınmayacağını düşünen çok fazla kadın var maalesef ki susuyor , susturuluyor..

Kadının bedenine, ruhuna, benliğine ve varlığına saygı duyan, kadına karşı her türlü şiddete karşı sert bir şekilde durabilecek , cesaretli ve kendine güvenen , zaaflarına dur diyebilen erkeklere ihtiyacımız var.

__________________
Ruhum hep hayLaz kaLacak,
Üzgünüm hayat ßen " ßüyümeyeceğim.. "
  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
kadını, pavyon

Makale Seçenekleri
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Makaleler
Article Author Forum Cevaplar Son Mesaj
Dünyanın En Mükemmeliyetçi ve En Dikkat Çekici Kadını: Koç Kadını Beatrice Burçlar, Fallar ve Kehanetler 0 25 Aralık 2018 13:38
Dışı dernek, içi pavyon Wizard Haber Arşivi 0 12 Kasım 2016 18:13
Pavyon afişleri asanlara uzun namlulu silahlarla saldırı Cappy Haber Arşivi 0 26 Şubat 2015 18:28
İzmir'de pavyon afişi asanlara silahlı saldırı Cappy Haber Arşivi 0 26 Şubat 2015 18:24