IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   IF-Kral Çıplak 2018 (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/)
-   -   IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/787710-if-kral-ciplak-dorduncu-hafta-konugu-tanem.html)

Mara 21 Şubat 2018 10:48

IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur, kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz ;rolleyes

Konumuz 28.02.2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;

Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.
Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

muptelasiyim 21 Şubat 2018 11:36

Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

Merhabalar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım,

Ne işle meşgulsünüz , ilgi alanlarınız nelerdir,
Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Togepi 21 Şubat 2018 11:43

Arkadaşlar soruları tane tane soralım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı sıkıştırmayalım lütfen.
Başarılar Tanem hanımcığım.

Tanem 21 Şubat 2018 11:59

Alıntı:

Mara Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913609)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur, kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz ;rolleyes

Konumuz 28.02.2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;

Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.
Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi Öncelikle böyle bir yarışmaya beni dahil etiginiz için size ve oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.Çok mersi..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Alıntı:

muptelasiyim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913622)
Merhabalar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım,

Ne işle meşgulsünüz , ilgi alanlarınız nelerdir,
Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi Anaokulunda/pedagogluk yapıyorum.
İlgi alanlarım Tekvando /FutboL /Kick boks / Tiyatro /KitapLar ve İRC'dir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

Alıntı:

Togepi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913626)
Arkadaşlar soruları tane tane soralım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı sıkıştırmayalım lütfen.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi soruların tane tane olmasına meal yok istedikleri gibi sorabilirler ben de gerektiği gibi gereken cevapları veririm kendilerine,bu arada size de çok mersi hanımefendi.

EsiLa 21 Şubat 2018 12:15

Alıntı:

Togepi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913626)

Bizi tekrardan bilgilendirdiğin için tskedriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

@Tanem hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

Togepi 21 Şubat 2018 12:25

Alıntı:

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913632)
Bizi tekrardan bilgilendirdiğin için tskedriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana[COLOR="Silver"]

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

[/COLOR @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

Siz de gerçekten çok nayifsiniz Esila hanım. Bahsettiğiniz teklif bana gelmiş bulundu daha önce ama ben değerlendirmeye alacağımı söyledim. Malum böyle önemli bir görev için kendimi hazır hissetmem gerek. Çok mersi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım kabalığımı maruz görün elbette arkadaşlar sizi istedikleri gibi sıkıştırabilirler,bana ne değil mi? Benim size sorum ; dövüş ve savunma sporları ile ilgilendiğinizi okumuştum. Ne derece de ilgileniyosunuz? Bahsettiğiniz dallarda başarılarınız (ya da derece daha doğru bir tabir olacak) var mıdır?

Tanem 21 Şubat 2018 12:29

Alıntı:

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913632)
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana

@Tanem hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] canım ben irc çok küçük yaşta başladım öncelikle bu konu da kuzen kurbanıyım diyebiliriz.Sonra çok ilgi mi çekti o zaman ki chat,irc daha farklıkdı.Her komut her yerde yoktu araştırman istişare etmen gerekliydi.Bir nevi vbilgi toplamak sanal da olsa alacağım her bilginin bana birşey katacağını düşünerek başladım.Sadece helperlikle sınırlı kalamadım,web el attım wes tasarım gibi,Smf forumları gibi kendi çapında küçük forumlar kurma gibi sonra teknoloji ilerledi teknoloji ilerleyince bir çok komut bilgi daha yaygın oldu.Araştırmayı ve öğrenmeyi seviyorum canım araştırdığın herşey bana birşey katar lakin beni asla eksiltmez diye düşünüyorum.

esekherif 21 Şubat 2018 12:33

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım , sizinde eviniz hansel ve gretel'in masalındaki evi gibi duvarları pastadan , pencereleri şekerden mi? Bana da Kung-fu öğretir misiniz? Çok mersi

Tanem 21 Şubat 2018 12:40

Alıntı:

Togepi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913637)
Siz de gerçekten çok nayifsiniz Esila hanım. Bahsettiğiniz teklif bana gelmiş bulundu daha önce ama ben değerlendirmeye alacağımı söyledim. Malum böyle önemli bir görev için kendimi hazır hissetmem gerek. Çok mersi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım kabalığımı maruz görün elbette arkadaşlar sizi istedikleri gibi sıkıştırabilirler,bana ne değil mi? Benim size sorum ; dövüş ve savunma sporları ile ilgilendiğinizi okumuştum. Ne derece de ilgileniyosunuz? Bahsettiğiniz dallarda başarılarınız (ya da derece daha doğru bir tabir olacak) var mıdır?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi estafurullah Siyah kuşak tekvando birinciliğim var.4 Ay kadar kick bokls yaptım.Şuan sadece boks maclarını takip etmekle yetinen hanım hanımcık biriyim..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:40 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

Alıntı:

esekherif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1041913641)
Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım , sizinde eviniz hansel ve gretel'in masalındaki evi gibi duvarları pastadan , pencereleri şekerden mi? Bana da Kung-fu öğretir misiniz? Çok mersi

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi hayır değil herkesin yaşayabileceği normal sitatülerde bir evde ikamet ediyorum.Hayır öğretemem çünkü öğretirmisinle olmax bu işler beyefendi.İçten gelerek yapılırsa öğrenilir.

Burce 21 Şubat 2018 12:50

Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sende insanlığın her halinin olduğuna
tanık olmak için geldim bu konuya. ve hemen başlıyorum sorularımı sormaya:
  • Karakterinin en belirgin özellikleri neler?
  • Yazdığın şiirlerin seni besleyen tarafları neler?
  • Hayatında en keyif verici ayrıntılardan biri nedir?

içindeki nayifliği öldürmemen dileğiyle.
:x22:

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:55.