IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  sohbet

Etiketlenen Kullanıcılar

94Beğeni(ler)

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Şubat 2018, 10:48   #1
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur, kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz

Konumuz 28.02.2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;

Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.
Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet
Alt 21 Şubat 2018, 11:36   #2
Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

Merhabalar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım,

Ne işle meşgulsünüz , ilgi alanlarınız nelerdir,
Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Alt 21 Şubat 2018, 11:43   #3

Arkadaşlar soruları tane tane soralım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı sıkıştırmayalım lütfen.
Başarılar Tanem hanımcığım.

Alt 21 Şubat 2018, 11:59   #4
Tefeci'nin Kızı

Mara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur, kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz

Konumuz 28.02.2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;

Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.
Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi Öncelikle böyle bir yarışmaya beni dahil etiginiz için size ve oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.Çok mersi..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

muptelasiyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım,

Ne işle meşgulsünüz , ilgi alanlarınız nelerdir,
Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi Anaokulunda/pedagogluk yapıyorum.
İlgi alanlarım Tekvando /FutboL /Kick boks / Tiyatro /KitapLar ve İRC'dir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

Togepi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar soruları tane tane soralım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı sıkıştırmayalım lütfen.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi soruların tane tane olmasına meal yok istedikleri gibi sorabilirler ben de gerektiği gibi gereken cevapları veririm kendilerine,bu arada size de çok mersi hanımefendi.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Alt 21 Şubat 2018, 12:15   #5

Bizi tekrardan bilgilendirdiğin için tskedriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

@Tanem hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

Alt 21 Şubat 2018, 12:25   #6

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizi tekrardan bilgilendirdiğin için tskedriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana[COLOR="Silver"]

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

[/COLOR @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

Siz de gerçekten çok nayifsiniz Esila hanım. Bahsettiğiniz teklif bana gelmiş bulundu daha önce ama ben değerlendirmeye alacağımı söyledim. Malum böyle önemli bir görev için kendimi hazır hissetmem gerek. Çok mersi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım kabalığımı maruz görün elbette arkadaşlar sizi istedikleri gibi sıkıştırabilirler,bana ne değil mi? Benim size sorum ; dövüş ve savunma sporları ile ilgilendiğinizi okumuştum. Ne derece de ilgileniyosunuz? Bahsettiğiniz dallarda başarılarınız (ya da derece daha doğru bir tabir olacak) var mıdır?

Alt 21 Şubat 2018, 12:29   #7
Tefeci'nin Kızı

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana

@Tanem hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] canım ben irc çok küçük yaşta başladım öncelikle bu konu da kuzen kurbanıyım diyebiliriz.Sonra çok ilgi mi çekti o zaman ki chat,irc daha farklıkdı.Her komut her yerde yoktu araştırman istişare etmen gerekliydi.Bir nevi vbilgi toplamak sanal da olsa alacağım her bilginin bana birşey katacağını düşünerek başladım.Sadece helperlikle sınırlı kalamadım,web el attım wes tasarım gibi,Smf forumları gibi kendi çapında küçük forumlar kurma gibi sonra teknoloji ilerledi teknoloji ilerleyince bir çok komut bilgi daha yaygın oldu.Araştırmayı ve öğrenmeyi seviyorum canım araştırdığın herşey bana birşey katar lakin beni asla eksiltmez diye düşünüyorum.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Alt 21 Şubat 2018, 12:33   #8

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım , sizinde eviniz hansel ve gretel'in masalındaki evi gibi duvarları pastadan , pencereleri şekerden mi? Bana da Kung-fu öğretir misiniz? Çok mersi

Alt 21 Şubat 2018, 12:40   #9
Tefeci'nin Kızı

Siz de gerçekten çok nayifsiniz Esila hanım. Bahsettiğiniz teklif bana gelmiş bulundu daha önce ama ben değerlendirmeye alacağımı söyledim. Malum böyle önemli bir görev için kendimi hazır hissetmem gerek. Çok mersi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım kabalığımı maruz görün elbette arkadaşlar sizi istedikleri gibi sıkıştırabilirler,bana ne değil mi? Benim size sorum ; dövüş ve savunma sporları ile ilgilendiğinizi okumuştum. Ne derece de ilgileniyosunuz? Bahsettiğiniz dallarda başarılarınız (ya da derece daha doğru bir tabir olacak) var mıdır?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi estafurullah Siyah kuşak tekvando birinciliğim var.4 Ay kadar kick bokls yaptım.Şuan sadece boks maclarını takip etmekle yetinen hanım hanımcık biriyim..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:40 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

esekherif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım , sizinde eviniz hansel ve gretel'in masalındaki evi gibi duvarları pastadan , pencereleri şekerden mi? Bana da Kung-fu öğretir misiniz? Çok mersi

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi hayır değil herkesin yaşayabileceği normal sitatülerde bir evde ikamet ediyorum.Hayır öğretemem çünkü öğretirmisinle olmax bu işler beyefendi.İçten gelerek yapılırsa öğrenilir.

Alt 21 Şubat 2018, 12:50   #10

Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sende insanlığın her halinin olduğuna
tanık olmak için geldim bu konuya. ve hemen başlıyorum sorularımı sormaya:
  • Karakterinin en belirgin özellikleri neler?
  • Yazdığın şiirlerin seni besleyen tarafları neler?
  • Hayatında en keyif verici ayrıntılardan biri nedir?

içindeki nayifliği öldürmemen dileğiyle.

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dördüncü hafta, tanem, ıf-kral çıplak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil