IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  sohbet

Etiketlenen Kullanıcılar

15Beğeni(ler)
  • 4 Post By vioLeta
  • 2 Post By Comedian
  • 1 Post By Sindy
  • 1 Post By Hesna
  • 1 Post By huri
  • 2 Post By Sindy
  • 1 Post By vioLeta
  • 1 Post By Feronia
  • 2 Post By Sindy

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31 Mayıs 2019, 08:38   #1
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IF-Kral Çıplak Onuncu Hafta Konuğu * Sindy

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;

IF-Kral Çıplak Onuncu Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur,
kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz

Konumuz 07.06.2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;
Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.

Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet
Alt 31 Mayıs 2019, 08:42   #2
IF Ticaret Sayısı: (-1)
Cevap: IF-Kral Çıplak Onuncu Hafta Konuğu * Sindy

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Allah yardımcın olsun 😁 Sorularımı hazırlıyorum biraz terleteceğim seni kusura bakmazsın artık 😋

Alt 31 Mayıs 2019, 13:01   #3

Comedian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Allah yardımcın olsun 😁 Sorularımı hazırlıyorum biraz terleteceğim seni kusura bakmazsın artık 😋

Amin. Tamam sen hazırlarsan hep den yedim ayvayı. Bu yaz sıcağında iyice pişiricen beni. :p

Alt 31 Mayıs 2019, 13:22   #4

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cim tebrik ederim

Ilk soru benden o zaman

Karsi cinsi tanimak icin ne tur sorular sorarsin diyeyim ve cocuklugunla ilgili en cok ozledigin sey nedir?

Alt 31 Mayıs 2019, 14:32   #5

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ünlü mü oldun sen? Seni tanımıyorum, kimsin, necisin, ne iş yapıyorsun, evli misin vs. vs.?

Alt 31 Mayıs 2019, 15:03   #6

Hesna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cim tebrik ederim

Ilk soru benden o zaman Karsi cinsi tanimak icin ne tur sorular sorarsin diyeyim ve cocuklugunla ilgili en cok ozledigin sey nedir?

Saol güzel hocam benim,

Başta olmak üzere klasik olarak adı, yaşını, nereli olduğunu, çalışıp çalışmadığını, medeni durumunu, nelerden hoşlandığını veya hoşlanmadığını ve bunun gibi sorular sorarım.Sonunda da iyi hesap sordun deseler de bana napım karşımdaki cinsi iyi şekilde tanımam için şart yani.
Çocukluğum ile ilgili, babam köydeki evi yaptırırken anneme için bahçeye yani dışarıya da oda gibi ayrı bir mutfak yapmıştı.Bende köydeki arkadaşlarımı çağırıp yaptığı mutfağı oyun odasına çevirirdik her yer bebek oyuncak olurdu. Evcilik oynamayı özledim.

huri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ünlü mü oldun sen? Seni tanımıyorum, kimsin, necisin, ne iş yapıyorsun, evli misin vs. vs.?

Beni sizler var ettiniz var olun sağ olun.

Adım Gülçin, henüz bekarım, kırklareli'n de yaşıyorum, 30 yaşındayım, şuanda çalışmıyorum kendimi geliştirmek için mesleki kurslara gidiyorum.
Kendi halinde, doğalım, gülmeyi ve gülümsetmeyi seven, iyi bir dert ortağı sırdaşı olan, aklımın erdiği gücümün yettiği kadar insanlara yardım etmeyi seven, benim için hayatta olmaz diye bir şey yoktur. Olana kadar mutlaka zorlarım. Bir şekilde kulpunu uydururum.Sevdiğim şeyleri yapmaktan büyük bir keyif duyuyorum. Mantıklı işleri yapmayı, pratikliği ve araştırmayı severim.
Bir işi yaparken rahatsız edilmekten pek hoşlanmıyorum kafam karışıyor. Adapte olamıyorum. Hayır dediğim şeylere ısrar edilmeyi sevmiyorum. Baskıya gelemem ve özgürlükçü bir ruh yapım vardır.

Alt 01 Haziran 2019, 12:40   #7

Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim

- irc ve forum üzerine olan çalışmalarını görüyorum. İleris için geliştirme aşamasında olan projelerin var mı?

- Seni en çok ne sinirlendirir?

- Önümüz Bayram malûm, hazırlıklar , tatil planları var miii ?

- Forumda kendini en yakın hissettiğin kimler var ?

Teşekkürler şimdiden kolay gelsin tatlım

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Alt 01 Haziran 2019, 14:37   #8

Tebrik ederim canim..
Sorularimla tekrardan doncegim
I love you

Alt 02 Haziran 2019, 00:00   #9

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim

- irc ve forum üzerine olan çalışmalarını görüyorum. İleris için geliştirme aşamasında olan projelerin var mı?

- Seni en çok ne sinirlendirir?

- Önümüz Bayram malûm, hazırlıklar , tatil planları var miii ?

- Forumda kendini en yakın hissettiğin kimler var ?

Teşekkürler şimdiden kolay gelsin tatlım

Rica ederim canım. Sağ olasın. Bende öptüm

- İrc sunucu açma işini aklımda hiç yokken başladım ve beraberinde zamanla ilgi odağım oldu. Zamanında bazı egolu gıcık olduğum insanlar yüzünden açtım. Öncelerinde bazı büyük sunuculara takılır radyoda yayın alır chatleşirdim. Artık sadece kendi kulübem de sunucum da takılıyorum ve sağolasun eksik olmasın bazı sağlam dostlarım var arada uğrayıp sohbet muhabbet vakit geçiriyoruz iyi oluyor.

Forum işide, forumumu açmadan çok öncelerde bir arkadaşım forum açmıştı ilgileneyim diye 1 hafta felan açık kaldı lisanssızmış sanırım suspend yedi kapandı. O kadar 1 haftada baştan aşağı kategorileri oluşturdum üstüne 500 yakın konu açtım sonunda hüsran yaşadım. Hevesim kırılmıştı. Dedim bir gün durumum elverirse kendim açacağım en azından kapanıp kapanmayacağını kendim bilirim. Ki kapamayı da hiç düşünmüyorum. Boş zamanlarımı değerlendiriyorum. Bir evlat gibi büyütüyoruz forumumdaki ortak emekçi arkadaşlarımla. Hem vbulletin'in tekniğini hemde tema düzenleme konusunda kavramaya ve geliştirmeye çalışıyorum. Foruma bir dünya tema ekledim beğendiğim kısımları alıp birbirlerine monte edip şekillendiriyorum. Hoşuma gidiyor.

İrc ve forum işinde iyi kötü bir tecrübe ediniyorum. Proje aşaması olarak kendimi geliştiriyorum ve bir şeyleri öğrenmeye çalışıyorum. Bunun sonucunda hepsi birbirine bağlantılı entegre edeceğim. Yani moda ve güzellik konusunda sosyal medyada yaptığım çalışmalarımla adımı duyurup sunucum da moda, giyim kuşam, bakım, güzellik vesaire online danışmanlık hizmeti verebilirim. Alt birimleri mi oluşturmayı düşünüyorum. Okulum bitsin. Başlangıç olarak iyi bir profesyonel makyaj yapma kursuna gitmeyi planlıyorum vesaire vesaire...

- Beni en çok sinirlendiren şey baskı yapılması, ısrar edilmesi ve çok bilmiş gibi kendini gösterip karşımda hiç susmayan insanlara sinir oluyorum. Lafta anlatamıyor insan, üstüne dinleye dinleye uykum geliyor.

- Bayram için her zaman ki gibi bizim buraya 45 dakika uzaklıkta anamın ve babamın köyleri var, oraya gidiyoruz bayramlaşıp geri dönüyoruz.

- Valla ben herkesin kendime yakın hissediyorum. Buda herel de İF'de takılmamın senelerin vermiş olduğu bir alışkanlık diyeyim.

Feronia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim canim..
Sorularimla tekrardan doncegim
I love you

Teşekkür ederim balım, her daim beklerim yorumlamaya çalışacağım. Benden de I love you mcx <3

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
if-kral çıplak, konuk, kral çıplak, sindy

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil